REKLAMA: Koniec z solarium

Autor: Oskar Ganowski, fot. archiwum Bea Beleza
REKLAMA

Żyjemy w szerokości geograficznej, gdzie podaż promieni słonecznych w ciągu dnia jest ograniczona. To sprawia, że zachowanie opalenizny jest trudne. Z drugiej strony wszyscy wiemy, że długotrwała ekspozycja skóry na słońce może być niebezpieczna ze względu na szkodliwe działanie promieni UV.

Tak narodził się pomysł na naturalny spray samoopalający – zdrowy i bezpieczny sposób na zachowanie opalenizny przez okrągły rok, który dostępny jest w sklepie internetowym Bea Beleza.

Naturalny spray samoopalający działa szybko i prosto. Możesz używać go samodzielnie, a rezultatem jest zdrowa, naturalna i równomierna opalenizna, która utrzymuje się do 5 dni bez plam, smug oraz niepożądanego marchewkowego koloru.
Naturalny spray samoopalający przeznaczony jest do częstej, samodzielnej i domowej aplikacji. Szybkoschnący i bezpieczny, nie pozostawia plam czy też smug, dzięki czemu możemy uzyskać efekt pięknej, równomiernie opalonej skóry.

Produkt ten wzbogacony jest o czyste, odżywcze składniki pochodzenia roślinnego, między innymi aloes i miłorząb. Przeznaczony jest do wszystkich typów skóry i można go stosować do całego ciała. Jedna butelka wystarcza na 60 aplikacji na twarz i szyję, a efekt utrzymuje się do 5 dni. Stosując naturalny spray opalający Marc Inbane, nie ponosimy ryzyka szkodliwego promieniowania UV, jak podczas kąpieli słonecznych czy w solarium.

Produkt spełnia normy UE dla produktów kosmetycznych i został przetestowany dermatologicznie. Naturalny spray samoopalający Marc Inbane jest chętnie stosowany także w salonach fryzjerskich i kosmetycznych.

Sposób użycia:
1.Wstrząsnąć dobrze przed użyciem.
2.Spryskać twarz i szyję z odległości ok.30cm.
3.Ponownie spryskać okrężnym ruchem twarz i szyję - tak jak lakierem do włosów.
4.Aktywować ciepłem suszarki, aby przyspieszyć proces wysychania.
Natomiast gdy słońca nie brakuje warto zastosować ochronną piankę przeciwsłoneczną zawierającą luksusową formułę opartą na unikalnej technologii pękających pęcherzyków. Energia kinetyczna uwalniana podczas ich mikro eksplozji daje uczucie niesamowitej świeżości.
Sposób użycia: Aplikować przed ekspozycją na słońce. Dokładnie wstrząsnąć przed użyciem. Wycisnąć piankę na dłoń, następnie wetrzeć w skórę ruchem okrężnym, który ułatwi wchłonięcie. Ponownie aplikować po kąpieli lub gdy skóra się spoci.
Zobacz, jak prosto aplikuje się spray samoopalający:Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA