Poznań zrzucał kilogramy - na pikniku

Autor: E. Stawicka
REKLAMA

W sobotę 31 sierpnia w niezwykle przyjaznej aurze Poznań żegnał wakacje i - ostatni raz - zbędne kilogramy! Poznaniacy dzięki telewizji ONTV i portalu codziennypoznan.pl bawili się na pikniku podsumowującym akcję Poznań Zrzuca Kilogramy.

Głośna muzyka, donośny głos prowadzącego imprezę Mikołaja Szymca i... smakowite zapachy przyciągały spacerowiczów na Tarasy Cytadeli, gdzie odbywało się dietetyczne grillowanie.

Warto było zajrzeć, bo na uczestników pinkiku czekały pyszne i zdrowe dania z mięsa ze znakiem QAFP: „karkówka raz” i „kurczak raz”. Naprawdę były pyszne - a świadczyły o tym choćby kolejki czekające na gotowe porcje...

Aby spalić grillowane dania uczestnicy pikniku mieli szanse wziąć udział w ćwiczeniach zorganizowanych przez trenerów Pure Jatomi Fitness, a płyny uzupełniali źródlaną wodą Primavera oraz koktajlami suplementacyjnymi marki MonaVie.

Całą imprezę uświetnił szereg konkursów zorganizowanych przez sponsorów akcji: BeWei Studio, MonaVie, AMC i Pure Jatomi Fitness. Wśród wygranych nagród znalazły się zaproszenia na zabiegi wyszczuplające do BeWei Studio, kuracja wyszczuplająca RVL i gadżety MonaVie, akcesoria marki AMC, a także zaproszenia do klubu Pure.

Organizatorzy i partnerzy akcji Poznan Zrzuca Kilogramy byli zauroczeni restauracją Tarasy Cytadeli przy ul. Na Stoku 87, jej niesamowitym klimatem i zniewalającymi smakami tamtejszej kuchni. Restauracja urzekła także piknikowych gości, którzy zgodnie uznali, że  to wspaniałe miejsce dla szukających nietuzinkowych lokali.
 
Po ponad dwóch miesiącach walki ze zbędnymi kilogramami poznaniacy już wiedzą, w jaki sposób dbać o linię, jak jeść, by było smacznie - ale nietucząco. Wiedzą też, jakie znaczenie w codziennym życiu ma suplementacja, a także gdzie mogą szukać wsparcia, gdy ciało mimo walki nie traci zbędnych kilogramów.  Cykl wywiadów na temat zabiegów wyszczuplających, kosmetyków pomocnych w walce z cellulitem oraz rozmowy z tymi, którzy walczą z nadmiarem kilogramów można było zobaczyć dzięki emisji programów w telewizji ONTV.

Piknik tak bardzo podobał się obecnym, że organizatorzy nie mieli wyjścia - musieli obiecać, że akcja będzie kontynuowana. Wszyscy chętni będą więc mogli zrzucać kilogramy z ONTV i portalem codziennypoznan.pl także w 2014 roku...

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA