100 twarzy Ławicy: zapraszamy na konkurs!

Autor: red
313
REKLAMA

Port Lotniczy Poznań-Ławica obchodzi w tym roku 100 urodziny! Symbolem zmian, jakie przeszła Ławica, jest między innymi kolorowe i dynamiczne nowe logo.  Z tej okazji mamy dla was konkurs z odlotowymi nagrodami!

100 lat temu było to prostu pole, gdzie garstka ambitnych ludzi obdarzonych bujną wyobraźnią zaplanowała budowę lotniska dla Poznania. Dziś Ławica jest  portem lotniczym z prawdziwego zdarzenia: z nowoczesną infrastrukturą, zapewniającą połączenia do wielu interesujących miejsc. Dostępne są zarówno kierunki regularne (pasażer kupuje bilet bezpośrednio u przewoźnika), jak i czarterowe (pasażer wykupuje imprezę pakietową w biurze podróży). Szeroka oferta  Ławicy sprawia, ze latanie nie jest już  luksusem, ale czymś dostępnym dla każdego.    

Z okazji setnych urodzin Port Lotniczy Poznań-Ławica zaprasza swoich pasażerów do udziału w konkursie fotograficznym zatytułowanym „100 twarzy Ławicy”. Konkurs rozpoczyna się 1 września 2013, a zadaniem tych, którzy chcą wziąć w nim udział, jest przesłanie na adres konkurs@codziennypoznan.pl fotografii o rozmiarze 800x600 pikseli, a będącej jego rozumieniem lub interpretacją konkursowego hasła. Zatytułowane prace ( z nazwiskiem i imieniem autora) można przesyłać do 30 września 2013, a nadesłane zdjęcia będą zamieszczane na bieżąco w zakładce konkursowej na portalu www.codziennypoznan.pl.

O tym, które zdjęcie jest najlepsze – zadecydują internauci. Każdy chętny będzie mógł dodać swój oceniający wpis w komentarzach pod konkursem - w komentarzu należy podać numer zdjęcia, na który oddaje się głos. Każdy wpis będzie traktowany jako jeden głos.

W każdym tygodniu trwania konkursu prace z największą liczbą głosów będzie można zobaczyć również w Telewizji ONTV w bloku „Klik pstryk”  oraz w galeriach na fanpage’u  portalu codziennypoznan.pl i ONTV.

Głosowanie zakończy się 15 października 2013 r. o 20:00. Ogłoszenie wyników nastąpi 16 października 2013r. Trzech autorów zdjęć, które zdobędą najwięcej głosów, dostanie nagrody:

I miejsce – voucher na „fun flying” w Centrum Symulatorowym Aero Poznań (60 minut) + zestaw gadżetów (torba do bagażu podręcznego, plecak, torba na laptopa, kosmetyczka, kosmetyczka z pojemnikami na płyny do bagażu ręcznego, okulary słoneczne, T-shirt, brelok, notes) + imienna wejściówka do Business Executive Lounge w strefie odlotów na rok,
II miejsce – voucher  na a „fun flying” w Centrum Symulatorowym Aero Poznań (30 minut) + zestaw gadżetów (torba do bagażu podręcznego, plecak, torba na laptopa, kosmetyczka) ,
III miejsce – zestaw gadżetów (torba do bagażu podręcznego, plecak, torba na laptopa, kosmetyczka, kosmetyczka z pojemnikami na płyny do bagażu ręcznego, okulary słoneczne, T-shirt, brelok, notes) + imienna wejściówka do Business Executive Lounge w strefie odlotów na rok.

Przeczytaj regulamin konkursu!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA