REKLAMA: Zmieńmy swoje nawyki żywieniowe dzięki RVL

Autor: Autor Sylwia Chrzanowska Hajlig Zdjęcia: archiwum AMC
REKLAMA

Kiedy mamy na uwadze kontrolę masy ciała - liczy się każda kaloria. Jednak kalorie nie są sobie równe. Ograniczenie kalorii lub węglowodanów spowoduje początkowo utratę wagi, ale w efekcie doprowadzi do nieprzekraczalnej bariery punktu wyjściowego (poziom wagi, na którym się zatrzymuje i z którego nie chce już spaść). Jak sobie z tym poradzić?

Co gorsza ograniczenie kalorii i węglowodanów powoduje obniżenie poziomu cukru we krwi, a to z kolei prowadzi do spadku poziomu energii, wzrostu łaknienia i co najważniejsze utraty masy mięśniowej. Tłuszcz spalany jest przede wszystkim w mięśniach, a mięśnie zwiększają tempo spalania kalorii. Utrata masy mięśniowej spowalnia metabolizm. Utrata wagi po raz kolejny staje się jeszcze większym wyzwaniem i prowadzi do efektu jojo.

Stabilizacja poziomu cukru we krwi wytwarza wewnętrzną równowagę i przynosi przeciwny efekt. Kiedy glukoza zawarta we krwi jest na stabilnym poziomie, organizm stopniowo uwalnia nagromadzony tłuszcz, który jest spalany w tkance mięśniowej podczas ćwiczeń i codziennych zajęć.

Wszyscy prowadzimy aktywne życie i czas staje się naszym najcenniejszym dobrem. Chcąc utrzymać stabilny poziom glukozy we krwi i przeprogramować nasz metabolizm, powinniśmy jeść systemem trójek: posiłek w pełni zbilansowany co 3 godziny, 6 posiłków dziennie. Opracowany przez Marka Macdonalda – autora Body Confidence, bestsellerowej książki wg New York Times oraz twórcy Venice Nutrition i  ambasadora walki z cukrzycą program RVL firmy MonaVie sprawi, że odżywianie nigdy nie smakowało tak dobrze i zdrowo.

W odżywczym Koktajlu MonaVie RVL wykorzystujemy te dobre kalorie, dzięki czemu zamiast pustych kalorii dostarczamy swojemu organizmowi wartościowych składników odżywczych. Niezależnie od tego, czy chcemy  pozbyć się 5 czy 35 kilogramów, utrzymać zdrową masę ciała, czy poprawić swój ogólny stan odżywiania, koktajl MonaVie RVL jest przeznaczony dla nas, a także naszych dzieci i osób chorych na cukrzycę. Składający się z różnorodnych składników odżywczych makro- i mikro- oraz związków organicznych, MonaVie RVL pomaga  kontrolować Twoją wagę w zdrowy sposób. Ten pyszny mix koktajlowy czekoladowo-jagodowy, a także waniliowy zawiera wszystko, czego potrzebujemy, aby osiągnąć swoją idealną wagę.
 
Co to są składniki makro-, mikro- i związki organiczne?
Makroelementy: białka, węglowodany i tłuszcze
Mikroelementy: witaminy i składniki mineralne
Związki organiczne: przeciwutleniacze, takie jak witaminy A,C i E; również karotenoidy antocyjaniny i pro antocyjanidyny

MonaVie RVL zawiera AçaVie - najczystszą i najbardziej wartościową dostępną postać owoców açai. Każda porcja to ekwiwalent przeciwutleniaczy zawartych w ponad 10 porcjach owoców i warzyw. Ponadto, koktajl ma w sobie błonnik probiotyczny, dla zdrowego funkcjonowania układu trawiennego, oraz białko serwatki, dla utrzymania masy mięśniowej. Zatem przestańmy  zapychać swój organizm pustymi kaloriami i już dzisiaj zacznijmy cieszyć się pysznym koktajlem MonaVie RVL.

Stosowanie RVL jako pełnowartościowego posiłku niesie za sobą same korzyści: pomaga utrzymać masę mięśniową, zwalcza głód, dzięki czemu spożywasz mniej kalorii, zawiera 26 niezbędnych witamin i składników mineralnych, w tym witaminy A, C i E, co pomaga zaspokoić ich zalecane dzienne spożycie, pomaga skutecznie kontrolować wagę ciała i naturalnie ograniczyć apetyt.

Drogi czytelniku! zacznij wprowadzać zdrowe zmiany w swoim życiu, dzięki jednemu z najlepszych produktów do kontroli masy ciała, a natychmiast pokochasz to, co ten niezwykły produkt może zdziałać dla Twojego organizmu.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA