W sobotę nad Maltę - na piknik charytatywny!

Autor: Krzysztof Nowicki, fot. K. Nowicki
REKLAMA

Pokazy ratownicze, prezentacja motocykli, malowanie twarzy i bajkowe zjeżdżalnie - to wszystko i wiele więcej atrakcji będzie można zobaczyć podczas drugiej edycji Charytatywnego Pikniku Wakacyjnego.

Nad Maltą nie można się nudzić - mnogość atrakcji zapewni rozrywkę każdemu, kto wybierze się nad poznańskie sztuczne jezioro. Co jakiś czas oferta jest wzbogacana, np. poprzez pikniki tematyczne. Kolejna edycja takiego wydarzenia rozpocznie się w sobotnie przedpołudnie.

O godzinie 10.30 wystartuje druga edycja Charytatywnego Pikniku Wakacyjnego. Chociaż na tym wydarzeniu będzie dużo atrakcji, jednak cel jest bardzo poważny: zbiórka pieniędzy dla fundacji RAKoff oraz Fundacji Głosem Zwierząt. Cała akcja wspierana jest przez organizację Klucze Do Miasta oraz Centrum Stomatologii Candeo.

Czego zaś można sie spodziewać na samym pikniku? Chętni będą mogli oddać krew, jednak to proponujemy zrobić już po skorzystaniu z innych atrakcji, np. imprezy tanecznej czy też oglądania motocykli. Dla najmłodszych zaś przygotowano malowanie twarzy farbkami, balonowe zoo, pokazy ratownicze i aerobic z rodzicami. Znajdzie się też coś na ząb, a także ognisko. Najmłodsi będą mogli równiez skorzystać z przeglądu zębów. Na scenie zaś wystąpi zespół Pies Koala.

Początek pikniku o godzinie 10.30 na północnym brzegu jeziora, przy Termach Maltańskich.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA