Jubileuszowe gadżety z... Mieszkiem I

Autor: Szymon Zdziebłowski, Muzeum Archeologiczne, fot. B. Walkiewicz

Z okazji rocznicy istnienia Rezerwatu Archeologicznego Genius loci placówka wzbogaciła się o zestaw interesujących gadżetów z wizerunkiem pierwszego historycznego władcy Polski. Torby, długopisy i zeszyty z Mieszkiem I można już kupić w rezerwacie.

Nowe gadżety promocyjne zostały wykonane specjalnie dla rezerwatu przez Darię Mielcarzewicz - pomysłodawczyni i założycielki pierwszego w Polsce Sklepu z Cytatami (www.sklepzcytatami.pl).  Są tu ekologiczne torby wykonane z bawełny (cena 10 zł), ręcznie szyte zeszyty wykonane z wtórnie wykorzystanego papieru (16 zł) oraz długopisy w eleganckim etui (25 zł), na których widnieje postać jednego z 4 tysięcy tarczowników króla Bolesława Chrobrego.
 
Limitowana seria artykułów promujących Rezerwat Archeologiczny Genius loci jest dostępna jedynie w kasie Poznańskiego Muzeum Archeologicznego przy ul. Wodnej 27 w godzinach otwarcie muzeum (wtorek – czwartek g. 10-16, piątek g. 12-19, sobota g. 11-19, niedziela g. 12-17).

Rezerwat Archeologiczny Genius loci na Ostrowie Tumskim kryje w sobie olbrzymi wykop archeologiczny, miejsce, w którym  odkryto doskonale zachowane konstrukcje wału grodu poznańskiego z X w. Zwiedzający mogą podziwiać wielkie dzieło inżynierii średniowiecznej. Dzięki nowoczesnemu otoczeniu i multimedialnym metodom przybliżania tematyki średniowiecza, każdy ma niepowtarzalną okazję do poznawania dziejów tego miejsca pod różnym kątem i z różnej perspektywy.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA