Jak Poznań zrzucał kilogramy

Autor: Emilia Stawicka, fot. D. Kaczmarek
REKLAMA

Dla poznaniaków, którzy 14 czerwca pojawili się przed Kupcem Poznańskim, piątek oznaczał początek odchudzania w ramach wakacyjnej akcji Poznań zrzuca kilogramy.

Taras Kupca Poznańskiego od ulicy Wrocławskiej zamienił się w zakątek, w którym każdy, kto dba o linię i hołduje zasadom zdrowego trybu życia, znalazł coś dla siebie.

Telewizja ONTV zaprosiła specjalistów z różnych dziedzin, którzy przyjmowali na swoich stoiskach interesantów. Ci, którzy chcieli się dowiedzieć, jak za sprawą odpowiedniej diety połączonej z odpowiednią dawką suplementów pozbyć się kilogramów, mogli skorzystać z porad dietetyka z Centrum Dietetycznego Naturhouse.

Na tych, którzy kochają ruch, czekał trener Mateusz z Klubu Pure Jatomi Fitness. Osoby zainteresowane miały możliwość skorzystać z konsultacji z trenerem, zaś tym, którzy odważyli się stanąć na wadze – zostały wykonane pomiary: waga, BMI (stosunek wzrostu do wagi), poziom tkanki tłuszczowej, masa mięśniowa, wiek metaboliczny, zapotrzebowanie kaloryczne oraz otłuszczenie wątroby. Uczestnicy badania otrzymywali także specjalne zaproszenia do Klubu Pure Jatomi Fitness.

Instruktorka Anita zaprezentowała etapy prawidłowej rozgrzewki, a reprezentantka marki kosmetyków Dr Taffi opowiedziała, jak zwalczyć cellulit z pomocą z serii Cell Off.

Zakątek, w którym poznaniacy zrzucali kilogramy, przyciągał przechodniów także kuszącymi zapachami, które docierały z kącika kulinarnego. Wszyscy chętni mieli okazję przekonać się, jak zdrowo gotować i jak jeść bez wyrzekania się przyjemności. Degustację smakołyków podczas eventu zapewniła firma AMC, która już od 50 lat jest liderem w zakresie systemów do gotowania ze stali szlachetnej oraz zdrowego i zarazem smacznego żywienia.

Telewizja ONTV zachęca poznaniaków do przyłączenia się do akcji Poznań zrzuca kilogramy.
W każdy piątek tego lata na tarasie Kupca Poznańskiego prezentować się będą specjaliści z pomocą których każdy, kto walczy z nadwagą albo po prostu marzy o wykształceniu  w sobie nawyku dbania o swoje wewnętrzne jak i zewnętrzne piękno  - znajdzie coś dla siebie.

 

 

 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA