Nowa kolekcja YOKOdesign

Autor: el, fot. Ewa Okularczyk
REKLAMA

Pamiętacie fantastyczną projektantkę fascynatorów, Ewę Okularczyk? Właśnie przygotowała nową kolekcję fascynatorów we współpracy z projektantkami z Krakowa, autorkami marki Femini.

Dzięki tej współpracy powstały przepiękne duety urokliwych sukienek i pasujących do nich fascynatorów marki YOKOdesign. Sama projektantka mówi, że współpraca z marką Femini to czysta przyjemność, bo świetnie się rozumieją, a ich gusta są podobne.

- W tym sezonie krakowskie projektanki proponują sukienki w jasnych, żywych kolorach - opisuje Ewa Okularczyk. - Czerwień, żółć, mięta, róż a także odcienie niebieskiego. Dominują motywy kwiatowe, zarówno w romantycznej jak i  nowoczesnej odsłonie. Uzupełnieniem są piękne koronki gipiurowe, które przykuwają wzrok zarówno swoją formą jak i kolorystyką.  Różnorodne fasony pozwalają każdej kobiecie odnaleźć taki, który wyeksponuje jej atuty - zmysłowo odsłoni plecy, dekolt lub ramiona, podkreśli talię.

A fascynatory? Kolekcja letnia jest również bardzo barwna.
- W tym sezonie modny jest motyw kwiatów, wianków, więc także i w fascynatorach pojawia się ten trend: lilie, kolorowe sploty, róże - wyjaśnia autorka fascynatorów. - Dla odważnych kobiet proponujemy toczek przypominający łąkę z barwnymi kwiatami. Nie zabraknie także dodatków dla miłośniczek pastelowych kolorów. Wszystkie fascynatory YOKOdesign szyte są ręcznie z naturalnego włókna bananowca. Dbam o to, by każdy model był oryginalny. Fascynatory YOKOdesign mają sprawić, że kobieta nie przejdzie niezauważona i będzie czuła się wyjątkowo.

Ewa Okularczyk ma nadzieję, że współpraca Femini i YOKOdesign będzie się rozwijać, a dzięki niej powstanie jeszcze wiele ciekawych projektów. Autorki obu marek mają jeszcze tyle pomysłów!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA