Poznań zrzuca kilogramy!

Autor: el, fot. ONTV
REKLAMA

I to już od piątku, 14 czerwca. Bo właśnie tego dnia od godziny 16 rozpoczną się zmagania ze zbędnymi kilogramami przed Kupcem Poznańskim od strony ulicy Wrocławskiej. W programie między innymi rozgrzewka, porady dietetyka, konkursy dla chcących schudnąć i dietetyczne smakołyki...

Telewizja ONTV zaprasza wszystkich chętnych na wielką imprezę z okazji startu akcji "Poznań zrzuca kilogramy". Atrakcji dla wszystkich, bez względu na upodobania, nie zabraknie: będzie rozgrzewka z Centrum Fitness Pure, jako że ruch jak nic innego sprzyja traceniu zbędnych kalorii, będą porady dietetyka z Naturhouse, pokaz zdrowego gotowania w specjalnych garnkach firmy AMC, a dzięki kosmetykom Dr Taffi dowiemy się, jak walczyć z cellulitem, który często jest ubocznym efektem odchudzania. Podczas zabawy hostessy będą częstować wszystkich chętnych dietetycznymi przysmakami, będzie też można wygrać zaproszenia do klubu Pure.

Na spotkania na żywo z cyklu "Poznań zrzuca kilogramy" telewizja ONTV zaprasza do Kupca Poznańskiego w każdy piątek przez całe lato - w godzinach od 16 do 19. Ci, którzy nie będą mogli wziąć udziału w akcji na żywo, mogą oglądać kolejne odcinki w telewizji ONTV: rano od 9 do 10.30 i wieczorem od 17.30 do 19.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA