Linia nr 86
OGRODY – … – Dąbrowskiego – wiadukt Santocka – „stara” jezdnia ulicy Dąbrowskiego – Leśnowolska – Sianowska – Słupska – … – KIEKRZ
Powrót: KIEKRZ – … – Słupska – wiadukt Słupska – Dąbrowskiego – … – OGRODY
W związku z wprowadzeniem objazdu, na czas trwania wyścigu, wyłączony z użytkowania zostaną przystanki:
„Łupowska” – w obu kierunkach
„Braniewska” – w kierunku centrum
„Człopska” – w kierunku centrum
Na trasie objazdowej w kierunku Kiekrza autobusy zatrzymywać się będą dodatkowo przed skrzyżowaniem dawnej ulicy Dąbrowskiego (droga serwisowa) z ulicą Leśnowolską.