Modertrans znów na sprzedaż

Autor: el, MPK, fot. archiwum
REKLAMA

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne zaprosiło do negocjacji podmioty zainteresowane kupnem 18 813 udziałów stanowiących 100 procent udziałów spółki Modertrans o wartości nominalnej po tysiąc złotych każdy.

Próby sprzedaży Modertransu, spółki zajmującej się działalnością remontowo-produkcyjną taboru komunikacji miejskiej trwają już od wielu miesięcy. Od lipca ubiegłego roku chętni mogli negocjować zakup udziałów spółki, których 75,92% należy DO MPK, a 24,08% - do Zakładu Napraw Autobusów z siedziba w Biskupicach. Jak informuje spółka, zbycie może nastąpić na rzecz inwestora branżowego, jak i finansowego. Do grudnia ubiegłego roku swojego zainteresowana kupnem Modertransu nie ukrywała czeska Skoda - jednak pod koniec roku ostate cznie zrezygnowała z negocjacji.

MPK mimo to nie rezygnuje - i ponowiło ofertę zapraszającą do negocjacji i zakupu. Warunkiem otrzymania memorandum informacyjnego jest wpłacenie 3.000 zł + 23% VAT na rachunek bankowy i podpisanie przez umocowanego przedstawiciela podmiotu zobowiązania do zachowania poufności.

Termin składania odpowiedzi na zaproszenie do negocjacji upływa 24 maja o godzinie 14.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA