REKLAMA: Jak schudnąć na wiosnę?

Autor: Centrum Naturhouse
REKLAMA

Mimo, że po pogodzie do końca tego nie widać wiosna zbliża się wielkimi krokami a za nią lato i coraz lżejsze, więcej ukazujące ubrania. W jaki sposób przygotować się do ciepłych miesięcy żeby olśnić szczuplejszą sylwetką przyjaciół i znajomych?

Pani Barbara z  Poznania, która w swoim życiu stosowała wiele diet, niestety bez większego efektu,  parę miesięcy temu trafiła do Centrum Dietetycznego Naturhouse.
- Zainteresowały mnie informacje w reklamach, że stosuje się indywidualne podejście do klienta, w zależności od jego uwarunkowań i sytuacji. I to mnie zachęciło do spróbowania – mówi pani Barbara.

Pod okiem specjalisty dietetyka z Centrum Naturhouse pani Barbara zrzuciła aż 17 kilogramów.

- Wszyscy są zachwyceni, bo nikomu nie podobała się moja poprzednia figura. Pytali mnie, czy będąc na diecie nie jestem osłabiona lub rozdrażniona, a ja odpowiadałam i odpowiadam, że czuję się cudownie i radośnie. I jestem taka lekka! Zawsze byłam osobą energiczną, nawet przy tuszy, ale teraz wróciła mi dawna energia i radość. Posiłki w ramach diety były bardzo smaczne, a co najważniejsze, nigdy nie chodziłam głodna.
 
Tobie również może się udać!
Przykład pani Barbary pokazuje, że dieta nie musi kojarzyć się nam z nieustannymi wyrzeczeniami, jednak - aby  uzyskać trwałe i satysfakcjonujące efekty - powinna być urozmaicona i dopasowana do naszych potrzeb. Prawidłowo skomponowana dieta uwzględnia wszystkie niezbędne składniki odżywcze jak np. węglowodany pochodzące z produktów zbożowych i owoców czy też białko pochodzące z mięsa.- tłumaczy Wioleta Olejniczak, dietetyk z Centrum Naturhouse w Poznaniu przy ul. J. H. Dąbrowskiego.
 
Dlaczego warto wybrać się do specjalisty i poprosić o pomoc?
W wielu przypadkach pomoc dietetyka okazuje się niezbędna. Jego zadaniem jest opracowanie indywidualnego planu dietetycznego, uwzględniającego nasze zapotrzebowanie energetyczne, stan zdrowia, tryb życia, jak również to co lubimy jeść i za czym nie przepadamy. Współpraca z dietetykiem gwarantuje dodatkowo stałą opiekę specjalisty w trakcie kuracji i po jej zakończeniu, co zapobiega niechcianemu efektowi jo-jo.
Kto najbardziej potrzebuje opieki dietetyka?
Wsparcie specjalisty może być przydatne zwłaszcza tym, dla których utrata nadmiernych kilogramów to duże wyzwanie, np. kobietom po okresie ciąży i karmienia piersią, w czasie menopauzy, osobom prowadzącym siedzący i stresujący tryb życia, jak również otyłym dzieciom i nastolatkom.
Od czego zacząć?
Tak jak w przypadku pani Barbary, warto jest zacząć od umówienia się na wstępną, bezpłatną konsultację dietetyczną do Centrum Naturhouse, w ramach której dietetyk wykona pomiary składu ciała, określi ewentualne nadmiary i przyczyny ich występowania, a także zaproponuje w jaki sposób można walczyć z problemem nadwagi czy otyłości.

Kiedy najlepiej zacząć odchudzanie?
Każdy moment jest dobry, im szybciej zaczniemy walkę ze zbędnymi kilogramami tym szybciej się ich pozbędziemy. Marzec to idealny miesiąc żeby rozpocząć dietę, dni są coraz dłuższe, na dworze robi się coraz cieplej,  a w sklepach pojawia się coraz więcej świeżych warzyw i owoców, które pomogą urozmaicić nasze posiłki i wzbogacić je w składniki mineralne i witaminy. Przy odpowiednio dobranym planie żywieniowym w trakcie kilku miesięcy które pozostały do wakacji można zgubić nawet kilkanaście kilogramów.

Chcesz  mieć więcej energii na wiosnę i pretekst do kupienia nowej (mniejszej) garderoby? Koniecznie odwiedź najbliższe Centrum Dietetyczne Naturhouse i skorzystaj z darmowego pomiaru składu ciała oraz konsultacji dietetycznej. Przyjdź i przekonaj się jak łatwo możesz zmienić swoje nawyki żywieniowe. Przywitaj wiosnę z nową sylwetką!
Metamorfozę pani Barbary można zobaczyć tutaj!

Tu możesz zapisać się na wizyty przez internet
Centra Dietetyczne Naturhouse w Poznaniu:
ul. J. H. Dąbrowskiego 63
tel. 61 847 01 78
kom. 509 870 719
Stary Rynek
ul. 23 Lutego 42 (wejście od ul. Rynkowej)
tel. 61 853 33 33
kom. 500 164 233
ul. Głogowska 38
tel. 61 865 35 26
kom. 605 96 49 49
Osiedle Na Murawie 6/2
61-655 Poznań
tel. 61 825 06 73
Pasaż Rondo przy supermarkecie Selgros (I piętro) ul. Zamenhofa 133
tel. 61 653 06 53
tel. kom. 530 125 793

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA