REKLAMA: Zawitaj w swoim nowym ciele

Autor: Ewelina Klingsport, fot. Bewei System
REKLAMA

Nadchodząca wiosna zachęca do przejrzenia szafy. Niestety, często okazuje się, że część garderoby niekoniecznie pasuje do naszej figury. Efekty zimowego lenistwa stawiają przed nami nie lada wyzwanie. Sposobów na zrzucenie zbędnych kilogramów jest kilka.

Niektórzy wybierają drakońskie diety, które w ostatecznym rozrachunku okazują się największym wrogiem niestety nie nadmiaru tłuszczu, a naszego zdrowia i urody. Ci, którym udaje się w ferworze intensywnych ćwiczeń zmniejszyć obwód ciała, nie zawsze są zadowoleni z efektów. Czasami centymetrów ubywa w miejscach, w których najmniej byśmy sobie tego życzyli. Po straceniu na wadze pozostaje nieestetyczny nadmiar skóry.

Jak uniknąć tych niechcianych efektów ubocznych?
- Jest na to sposób – System Bewei. To seria zabiegów, dzięki którym formujemy na nowo swoje ciało, nabieramy witalności, regenerujemy organizm i tym samym wizualnie „ubywa nam lat”. A wszystko to dzieje się, gdy my leżymy odprężeni na wygodnym fotelu. Niebywałe? Mnie też z początku było trudno w to uwierzyć. Ale to naprawdę działa i mamy na to dowody. – zapewnia Ewa Gralińska z Bewei Studio Poznań.

System Bewei opiera się na użyciu fal elektromagnetycznych, które wnikając w głąb naszego organizmu oddziałują na wszystkie nasze komórki, pobudzając je do regeneracji, a tym samym przyspieszając naturalne procesy, m.in. metabolizm. Dzięki temu poprawia się kondycja zdrowotna i ogólna wydolność organizmu. To z kolei pociąga za sobą zmiany „zewnętrzne” – jesteśmy w stanie uzyskać zgrabną sylwetkę i polepszyć wygląd skóry.

Zabiegi są również polecane osobom zestresowanym. Relaks, który jest nieodłącznym atrybutem kuracji, przyczynia się bowiem do regeneracji psychicznej. W ten sposób można przeciwdziałać np. objawom przemęczenia, a nawet syndromowi wypalenia czy depresjom.

Długotrwały efekt zdrowotny wywoływany przez System Bewei opiera się na poprawie ukrwienia mięśni i narządów wewnętrznych, a co za tym idzie wydolności układu krwionośnego i odpornościowego. Normalizuje się również ciśnienie krwi. Działanie fal wpływa kojąco na stany zapalne występujące w organizmie – dotyczy to szczególnie chorób stawów.

Aby mieć świadomość zachodzących zmian, przed pierwszym zabiegiem oraz kilkukrotnie w trakcie trwania kuracji, dokonuje się pomiaru składu ciała za pomocą specjalistycznego analizatora japońskiego producenta Tanita. Otrzymanie dokładnej analizy trwa około 20 sekund. Profil składu ciała zawiera informacje dotyczące wagi, procentowej ilości tkanki tłuszczowej, masy tkanki tłuszczowej w kilogramach, wskaźnika masy ciała tzw. BMI, tkanki beztłuszczowej, masy mięśniowej, całkowitej masy wody, wskaźnika BMR. Dzięki tym danym można bardziej precyzyjnie określić wyjściowe ryzyko zdrowotne związane z nadmiarem tkanki tłuszczowej, szczególnie tkanki tłuszczowej trzewnej (wisceralnej), umiejscowionej we wnętrzu jamy brzusznej, jak również kontrolować postępy i przebieg całej kuracji.

Bewei System składa się z dwóch przyjemnych i odprężających zabiegów. Podczas obu pozostaje się w ubraniu, są bowiem całkowicie nieinwazyjne.
Pierwszy 45-minutowy zabieg odbywa się na wygodnym fotelu z funkcją masującą. Na ciało nakładane są specjalne aplikatory emitujące fale elektromagnetyczne, które oddziałują bezpośrednio na nasze tkanki, wprowadzając je w delikatne drgania. Taki mikromasaż poprawia natlenienie i odżywienie narządów wewnętrznych. Nasz metabolizm przyspiesza, a organizm szybciej pozbywa się szkodliwych toksyn. Fale przyspieszają proces spalania tkanki tłuszczowej oraz wpływają na regenerację komórek, m.in. skóry, przyczyniając się do podniesienia jej jędrności i elastyczności.

Drugi etap to zabieg presoterapii, polegający na drenażu limfatycznym. Umożliwia go założenie specjalnego kombinezonu, sięgającego od mostka do stóp. Komory kombinezonu napełniane są powietrzem, które powoduje nacisk na poszczególne części ciała, przepychając krew i limfę do najbliższych węzłów chłonnych. W ten sposób wszystkie tkanki oczyszczane są z zalegających toksyn, a z organizmu usuwany jest nadmiar wody. Masaż trwa ok. 30 minut.
Oba zabiegi doskonale się wspomagają i uzupełniają. Podczas pierwszego etapu tkanka tłuszczowa zostaje podgrzana i zamieniona w płynny tłuszcz (kwasy tłuszczowe). Dostaje się do przestrzeni międzykomórkowej, gdzie zostaje wchłonięta przez układ limfatyczny i krwionośny, a następnie transportowana do wątroby, tam trawiona i wydalana wraz z toksynami przez nerki i układ trawienny. Presoterapia pobudza układy krwionośny i limfatyczny, dzięki czemu działają z dużo większą efektywnością i produkty rozpadu tkanki tłuszczowej są usuwane na bieżąco.
W wyniku oczyszczania organizmu oraz procesów autoregeneracyjnych odzyskuje się także energię życiową.

Bewei System oprócz usuwania nadmiaru tłuszczu pomaga wygładzać pojawiający się cellulit. Dzięki stymulacji produkcji włókien kolagenowych i elastyny po serii zabiegów skóra wygląda o kilka lat młodziej – spłycają się zmarszczki, poprawia się owal twarzy. Wzmacniają się również włosy i paznokcie. Intensywny proces regeneracji komórek skóry pozwoli chorym borykającym się z chorobami skórnymi na załagodzenie ich objawów (dotyczy to np. łuszczycy, atopowego zapalenia skóry).

Metoda ta wymaga nieco cierpliwości – efekt nie jest bowiem natychmiastowy. Musimy dać czas naszemu organizmowi na oczyszczenie oraz regenerację, m.in. na produkcję brakującej ilości substancji niezbędnych do przywrócenia prawidłowej struktury skóry.
Pierwsze rezultaty widoczne są już po kilku sesjach. Jednak aby uzyskać trwały i zadowalający nas efekt, należy wykonać serię zabiegów. Gwarancją jego uzyskania jest stosowanie się podczas kuracji do paru prostych zasad. Uzupełnieniem zabiegów Systemem Bewei powinny być zrównoważona dieta i umiarkowana aktywność fizyczna. Odpowiednie łączenie składników odżywczych oraz regularne spożywanie posiłków pozwoli usprawnić procesy metaboliczne. Dlatego też w Bewei Studio podczas trwania kuracji zapewniana jest możliwość konsultacji z dietetykiem. Z kolei ruch pobudza krążenie (a tym samym proces oczyszczania organizmu) oraz wspomaga proces spalania tkanki tłuszczowej. Aby zwiększyć skuteczność działania fal elektromagnetycznych, powinno się również pamiętać o odpowiednim codziennym nawadnianiu organizmu (ok. 2-3 litry płynów dziennie).

Zabiegi System Bewei są polecane osobom w różnym wieku (jednak po ukończeniu 18. roku życia) – zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Zaledwie kilka przeciwwskazań uniemożliwia udział w kuracji. Są to m.in.: ciąża i okres karmienia piersią, choroby neurologiczne, nowotwory oraz obecność metalowych protez i implantów w ciele.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA