Pop Up Store dla kobiet w Concordia Women

Autor: Concordia Design, el
REKLAMA

Będzie dużo mody, porady i konsultacje stylistów, makijażystek, fotografów, a nawet braffiterki, będzie specjalne „kobiece” menu i dobry klimat do rozmów - 9 marca Concordia Design zamieni  się w miejsce idealne dla wszystkich kobiet.

W Pop Up Store swoje kolekcje pokażą młodzi, ale już znani, polscy projektanci, m.in. Łukasz Jemioł, Risk made in Warsaw, Friends with Benefits, Edyta Jermacz, Aga Paul, Magda Hasiak, Karolina Zgoła, Agata Bieleń, Bello Design, Decolove, Colclaudine oraz Hold me tight.

Concordia Women to nie tylko okazja, by odwiedzić modowy Pop Up Store, ale też świetny pretekst, by wziąć udział w bardzo kobiecych warsztatach.

Warsztaty projektowania biżuterii poprowadzą specjaliści z Bello Design (bellodesign.pl) w godz.: 12.00 – 13.30 oraz 16.00 – 17.30, a na nich każda z uczestniczek stworzy własną, niepowtarzalną bransoletkę. Projektów będzie tyle, ile uczestniczek warsztatów i pewne jest to, że każda bransoletka będzie jedyna w swoim rodzaju. Każda uczestniczka wyjdzie z warsztatów z własną autorską bransoletką!

Warsztaty fotografii portretowej poprowadzi Ewa Łowżył w godz. 12.00 – 15.00. Powinny się na nie wybrać wszystkei te kobiety, które chcą się nauczyć się robić piękne, nastrojowe portrety innym ludziom, a przy okazji także pozować do portretów. Podczas warsztatów każda chętna zdobędzie wiedzę na temat fotografii portretowej, dowie się, jakiego używać sprzętu, jak ustawić światło, jak pracować z modelem, jak przygotować, drukować i oprawić fotografię.

Fit-Warsztaty kulinarne z Tomaszem Purolem, szefem restauracji Concordia Taste w godz. 12.00 – 16.00, na których wszystkie chętne nauczą się gotować smacznie i różnorodnie, a jednocześnie zdrowo i niskokalorycznie. W programie znajdą się lekkie, kuszące kolorami przystawki, danie główne, które można zjeść bez wyrzutów sumienia i „sprytnie” słodki deser. Podczas 4-godzinnych warsztatów najpierw każdy przygotuje potrawy z menu, a później wszyscy wspólnie siądą do stołu.

Warsztaty projektowania dodatków z Karoliną Pytlakowską w godz. 12.00 – 13.30 oraz 16.00 – 17.30 pozwolą poznać siłę dodatków, które potrafią zdziałać cuda – zmienić charakter sukienki, sprawić, by stare wyglądało jak nowe, podkreślić swój nastrój, czy uwypuklić osobowość. Najlepiej, gdyby taki dodatek był jak najbardziej oryginalny i niepowtarzalny, a takie będzie można sobie zrobić na warsztatach z projektantką Karoliną Pytlakowską.Warto będzie także przejść się Aleją Tendencji przygotowaną przez studentów mody poznańskiej School of Form i zobaczyć autorskie projekty, które nawiązują do obowiązujących trendów w świecie mody.

Makijażyści i styliści z Pacykarni – Atelier makijażu i fryzur, opowiedzą o istniejących trendach w makijażu, zdradzą sprytne sztuczki, dzięki którym makijaż nie będzie sprawiał problemu, pomogą dobrać odpowiednie kosmetyki do rysów twarzy oraz pokażą, jak uwydatnić walory, a jak sprytnie schować niedoskonałości. O 12:00 - eyeliner – czyli kreska nie taka straszna jak ją malują. O 13:00 - makijaż francuski w 15 minut. O 15:00 - czarujące usta! O 16:30 - ślub, uroczysta gala, spotkanie biznesowe, spotkanie z przyjaciółkami, czyli o różnych makijażach na różne okazje.

Fotografka Ewa So i stylistka Ania Bańczyk zaproszą z kolei na sesję zdjęciową jak z magazynów kobiecych: najpierw odpowiednio wystylizują, a później zrobią zdjęcie. W razie potrzeb ubrań do sesji dostracza Pikselowe Kwiaty. Czas: od 11.00 do 17.00. Makijaż doradzi i pomogą zrobić także Alicja Szczepanik, Angelina Janas- Jankowska, Agnieszka Buba ze Studia Ubioru i Stylu pomoże zanalizować sylwetkę i dobrać odpowiednie fasony ubrań, a Agnieszka Linnik, profesjonalna braffiterka, pomoże dobrać odpowiedni biustonosz.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA