REKLAMA: Facetom wstęp wzbroniony!

Autor: red
REKLAMA

Pod takim hasłem Centrum Sportowo-Rekracyjne Fabianowo Sport & Beauty zapraszamy 9 marca wszystkie kobiety z okazji ich święta. W programie między innymi maraton fitness, gra w tenisa i squasha, zabiegi kosmetyczne, a także loterie, zabawy i oczywiście prezenty - a wszystko za darmo!

Cała zabawa rozpocznie się o godzinie 16, a panie, które się zdecydują na spędzenie swojego święta w ten sposób, mają do wyboru całe mnóstwo atrakcji: będą mogły pograć w tenisa, w squasha, wziąć udział w maratonie fitness lub po prostu poćwiczyć z trenerem, a te panie, które uwazają, że ich urodzie przydałby się retusz na wiosnę, mogą zajrzeć do kącika piękności i skorzystać z z konsultacji kosmetologicznej.

Chętne panie mogą przyjść również z dziećmi - gdy mamy będą ćwiczyć, maluchy będą mogły wziąć udział w zajęciach kreatywno – językowych z firmą Pracownia Smyka.

A to nie koniec atrakcji: na każdą uczestniczkę będą czekały upominki, poczęstunek,loterie, a do wygrania nieograniczone miesięczne karnety na fitness oraz Szkółkę Tenisową dla Dorosłych oraz rabaty aż 50% na wszystkie zabiegi pielęgnacyjne Thalgo dla każdej uczestniczki darmowej konsultacji kosmetologicznej!!!

Wystarczy tylko przyjść - wcześniej warto zadzwonić i zarezerwować sobie miejsce na wybranych zajęciach, bo chętnych na pewno nie zabraknie. Szczegóły na stronie www.fabianowo.com.pl, mozna także zadzwonić: 61 83 00 999. Samo centrum mieści się przy ulicy Kowalewickiej 14.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA