Fregata Swimming zaprasza panie na...odchudzanie

Autor: Fregata Swimming
REKLAMA

W okresie wiosennym zachęcamy do pozbycia się zbędnych kilogramów w trakcie zajęć Aqua Aerobiku. Szkoła Pływania Fregata Swimming ogłasza Tydzień dla Pań!

Wasze święto trwa zaledwie jeden dzień. My uważamy, że to za mało. Dlatego nasza promocja potrwa 5 dni - od poniedziałku do piątku. Jeśli zabierzecie w tym tygodniu koleżankę na zajęcia aqua aerobiku, to zapłaci ona za wejście tylko 10 zł! W tym tygodniu każda kobieta ćwiczy z nami "za dychę" :-). Wystarczy polubić nas na Facebooku. Promocja obowiązuje na Termach, na Basenie Rataje oraz Pływalni Relax w Daszewicach.
 
Jedną z największych zalet aqua aerobiku jest fakt, że to idealna forma ruchu dla osób z dużą nadwagą, bo pozwala szybko spalić nadmiar tłuszczu, nie obciążając stawów. Docenią to także osoby mające problemy z kręgosłupem, ponieważ aqua aerobik nie powoduje kontuzji.  Gdy za oknem zima walczy jeszcze z wiosną, warto wolny czas spędzić w ciepłej wodzie i dobrym towarzystwie. A wszystko to z korzyścią dla zdrowia.

Aqua aerobik największym uznaniem cieszy się wśród kobiet, ale zdobywa również serca panów, choć powoli. To również jedna z bezpieczniejszych form rekreacji i zdecydowanie prozdrowotna. Idea tych ćwiczeń wywodzi się  przecież z zajęć rehabilitacyjnych, które kiedyś w wodzie stosowano. Zajęcia odbywają się w płytszych basenach, tak by ramiona ćwiczących znajdowały się powyżej poziomu wody. Nie trzeba zatem umieć pływać, by wziąć w nich  udział. Najważniejsza w tym jest zabawa i relaks!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA