Gigantyczne zające ponownie opanowały Stary Browar!

Autor: Krzysztof Nowicki, fot. K. Nowicki
REKLAMA

Są wielkie. Są w dwóch kolorach. Wyglądają milutko, ale to prawdziwi twardziele. Zające - ale nie byle jakie: największe mają ponad 2 metry wysokości! Figury powróciły do Poznania już po raz piąty.

Historia wielkich zajęcy w Poznaniu rozpoczęła się już w 2009 roku. Wtedy to ogromne figury  po raz pierwszy stanęły w różnych punktach naszego miasta. Od tego czasu zające dorobiły się nawet "potomstwa", w postaci mniejszych figurek. Te dla odmiany można bez problemu ustawić np. na biurku, ponieważ mają od 26 do 46 cm wysokości.

Na razie wielkie wersje zajęcy spotkać można w Starym Browarze, przy wejściu od strony ulicy Ratajczaka a także w parku Dąbrowskiego. Małe zajączki natomiast (w kolorach miętowym, szarym i fioletowym) ustawiono w dwóch holach najbardziej znanego poznańskiego centrum handlowego.

Co ciekawe, zające będzie można kupić - ale tylko te mniejsze. Już od 9 marca w sprzedaży będą figurki wielkości 26 cm, natomiast nieco większe (46 cm) sprzedawane będą jedynie 24 marca. Zające będzie można kupić w punkcie informacyjnym nowej części Starego Browaru.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA