Zdolne Babki zapraszają na kiermasz!

Autor: Zdolne Babki
REKLAMA

Rzeczy niebanalne, oryginalne i ręcznie robione - to wszystko będzie można znaleźć na stoiskach Zdolnych Babek, które 23 marca opanują Strefę Kultywator. Kto chce zrobić ciekawe zakupy na wiosnę - musi tam być!

Ta inicjatywa, zdobywająca coraz większą popularność, ma na celu promocję i sprzedaż produktów, proponowanych przez młodych projektantów i twórców hand-made’u. Organizatorki stawiają na rzeczy stworzone z pomysłem, z dbałością i z troską o najwyższą jakość. Pragną zwrócić uwagę konsumentów na nietuzinkowe, często unikatowe produkty.

W minionej edycji można było podziwiać i nabyć odzież z ręcznie wykonanymi nadrukami (Tinta Negra), nakrycia głowy w stylu retro (For Love or Money), kominy z nietypowych tkanin (Co.come.in), nieprzeciętną biżuterię (Miedziana, So!Art) czy też dziergane skarpetki i czapki dla małych i dużych (Brain Inside, Włóczkoteka, U Aneczki). Pojawiły się także propozycje dekoracji i innych akcesoriów do domu: urocze poduszki (Paleta Pomysłów), worki do przechowywania chleba (Ale worek), czy też pomysłowe aranżacje kwiatowe (Zielone Dekoracje).

Wszystko to stworzone kobiecymi rękami! Na temat gustów autorki nie zamierzają się spierać. O tym czy Babki są zdolne, przekonaj się sama – odwiedzając najbliższe targi! Wstęp wolny, zapraszamy !

Wiosenna, czwarta już edycja cyklicznego wydarzenia pod tytułem Kreacje Zdolnych Babek, odbędzie się w sobotę 23 marca w godzinach od 13 do 18.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA