Concordia Desing zaprasza na dziecięcy karnawał!

Autor: Concordia Design, el
REKLAMA

Kreatywne warsztaty, zabawa karnawałowa oraz rodzinna niedziela i finał akcji I Love Ziemek - oto atrakcje, jakie Concordia Design przygotowała 2 i 3 lutego dla całych rodzin.

W sobotę dla 2 i 3 latków, w ramach warsztatów Hop Chrupek, będzie możliwość poznania pingwinkowych pląsów i wybrania się wraz z Pingwinkiem Plum po Białą Przygodę do Lodowej Krainy.
Dla 4 i 6 latków odbędzie się magiczna moc ulotnych cieni w Piaskownicy Teatralnej. Z pomocą inspirujących zadań teatralnych dzieci będą mogły odkryć niesamowite animacje światłocieniem, wykonać własne figury papierowych lalek, a później z ich pomocą stworzyć pełną ciepła zimową opowieść do opowiadania rodzicom, dziadkom, babciom…

W niedzielę natomiast odbędzie się prawdziwy, najprawdziwszy bal karnawałowy, na którym nie zabraknie tańców, balonów, zabaw i muzyki.
- Zabierzcie Babcię, Dziadka i bawcie się wspólnie z Hopkiem i Siupkiem ze Studia Teatralnego Blum - zapraszają organizatorzy. - Hopek i Siupek zabiorą najmłodszych w kolorowy świat tańca i muzyki. Będzie prezentacja kostiumów, konkursy i pyszny, słodki poczęstunek. Koniecznie zabierzcie kostiumy karnawałowe!

Natomiast w ramach rodzinnej niedzieli o godzinie 13 odbędzie się finał eco akcji I Love Ziemek połączony z edukacyjnymi zabawami „z odzysku”, pokazującymi, o co chodzi w recyklingu.Instalacja I Love Ziemek od miesiąca stoi w Concordia Design i można do niej wrzucać plastikowe nakrętki. Zostaną one później przekazane firmie recyklingowej, a uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczone na pomoc rocznemu Ziemowitowi Dawidziakowi – bardzo ciężko choremu chłopcu.

- Na finał akcji prosimy wszystkich, aby przynieśli jak najwięcej nakrętek po napojach, kawie, chemii gospodarczej, kosmetykach, mleku, sokach - proszą organizatorzy. - Wszystkie bardzo się przydadzą! Przy okazji chcemy pokazać, jak ważna i jak fajna jest ekologia i wytłumaczyć, o co chodzi w tym całym recyklingu.
Zapraszamy całe rodziny – zrobimy między innymi pomysłowe, kolorowe i lekko szalone przebrania z…toreb papierowych!

Udział w rodzinnej niedzieli jest jak zwykle bezpłatny, ale stoliki w restauracji Concordia Taste trzeba jednak wcześniej zarezerwować...

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA