I love Ziemek w Concordia Design

Autor: Concordia Design, el
REKLAMA

Concordia Design przyłączyła się i wspiera akcję I Love Ziemek. Wystarczy zbierać plastikowe nakrętki, które każdy ma w domu i przynieść do Concordia Design, aby pomóc Ziemowitowi Dawidziakowi. Dwulatek cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, a ta akcja społeczna to szansa chłopca na skuteczną rehabilitację. Wielki finał zaplanowany jest w Concordia Design na 27 stycznia podczas Rodzinnej Niedzieli.

„I love Ziemek” to wyjątkowa akcja charytatywna trwająca od kilku miesięcy, w którą zaangażowała się rodzina, znajomi, wiele instytucji w Poznaniu oraz anonimowych osób. Zaprojektowane zostały specjalne pojemniki-klocki, tworzące napis: „I love Ziemek, do których wrzucamy nakrętki, a także koszulki i opaski - silikonowe bransoletki, które można licytować na Allegro.

Jak przyłączyć się do akcji? Pomysł jest prosty: wystarczy zbierać nakrętki i wrzucać je do pojemników ustawionych w Concordia Design lub w innym punkcie zbierania nakrętek (pełna lista na stronie http://www.ziomek-poziomek.com.pl/nakręcona-akcja/. Istotne jest, żeby nakrętki były z grubszego plastiku niż ten z butelek. Niekoniecznie muszą to być nakrętki po napojach, przyjmowane są również nakrętki po kosmetykach (np. kremy, aerozole, płyn do kąpieli) czy chemii gospodarczej (np. płyn do naczyń). Należy usunąć miękkie tworzywo spod nakrętki kremu, jeżeli to nie jest plastik, oraz wyjąć tekturkę spod wieczka kawy rozpuszczalnej.

27 stycznia w Concordia Design podczas Rodzinnej Niedzieli nastapi finał akcji. Wszyscy uczestnicy są proszeni o maksymalną mobilizację sił tego dnia i przyniesienie hurtowej ilości nakrętek, które zapełnią całe pojemniki. Akcji będzie też towarzyszyło jak zwykle podczas Rodzinnnej Niedzieli wspólne projektowanie przez dzieci i rodziców. Tym razem tematem przewodnim będzie wykorzystanie surowców wtórnych.  

Więcej o akcji można przeczytać na stronie ziomek-poziomek.com.pl oraz na profilu I love Ziemek na FB.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA