Pluszaki wspierają dzieciaki

Autor: M. Bachorz, PR4You
REKLAMA

Każdy maluch marzy o pluszowym przyjacielu - ale są dzieci, którzy potrzebują wyjątkowego wsparcia. Takie często trafiają do Centrum Wspierania Rodzin „Swoboda”. Tam każdy miś może być na wagę złota. Do nich trafiły maskotki z akcji "1 Euro to majątek".

Co roku w listopadzie i grudniu klienci IKEA mogą wrzucać do specjalnych koszy zabawki przeznaczone dla dzieci, które ich wyjątkowo potrzebują. Ten dar serca procentuje podwójnie.
- W ramach akcji „1 euro to majątek” z każdej zakupionej pluszowej zabawki lub książeczki dla dzieci przekazujemy 1 euro na cele charytatywne, w tym na rzecz projektów edukacyjnych wspieranych przez organizację UNICEF i Save the Children – mówi Arkadiusz Stępień z IKEA Poznań. – Dodatkowo poznaniacy mogli przekazać zakupione zabawki na rzecz podopiecznych Centrum Wspierania Rodzin „Swoboda”, tym samym pomagając najmłodszym tutaj w Poznaniu. Wiemy, że dzieci kochają misie, a zabawki ofiarowane przez klientów przyniosą wiele radości.

Wsparcie centrum przez IKEA ma nieco dłuższą historię. Podczas jednego z październikowych weekendów dzieci przebywające w Czarodziejskim Lesie Smaland robiły "serduszkowy łańcuch", który osiągnął długość aż 50. metrów. W nagrodę sklep przekazał dyrekcji placówki kartę upominkową na zakupy w IKEA. To był dopiero początek. Później jeszcze pomógł w remoncie centrum i wyposażeniu pokoi zabaw - a pluszakowa akcja jest kolejnym działaniem.

Przekazanie zebranych zabawek odbyło w się budynku Centrum Wspierania Rodzin, Pluszaki przekazane przez IKEA są darem serca poznaniaków i z pewnością wywołają wiele radości u podopiecznych Centrum. Wszyscy wiemy, że pierwsze przyjaźnie są najważniejsze i pamiętamy je przez całe życie. Nawet jeśli są tylko pluszowe.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA