Dotkliwa porażka Zielonych

Warta Poznań poniosła dzisiaj pierwszą i od razu niezwykle dotkliwą porażkę. Piłkarze Dumy Wildy przegrali z Zagłębiem Lubin 0:5. Gole dla lubinian zdobywali Tunchev, Papadopulos, Wilczek, Małkowski i Abwo.

W składzie Zielonych znalazło się kilku testowanych zawodników, którzy byli jednak wspierani przez graczy z pierwszego zespołu. Wynik z całą pewnością nie napawa optymizmem przed rundą wiosenną.

Na kolejny sparing Zieloni udadzą się do Wronek, gdzie zmierzą się z przebywającym tam obecnie Lechem Poznań. Spotkanie pomiędzy dwoma poznańskimi klubami odbędzie się 25 stycznia o 10:30.

Skład Warty Poznań (I połowa): Lis – Bobrowski, Wichtowski, Bartkowiak, Otuszewski – Ngamayama, Czoska, Trojanowski, Zielonka, Pogonowski – Lewandowski (35′ Jurga)

Skład Warty Poznań (II połowa): Radliński – Bobrowski, Laskowski, Bartkowiak (60′ Cieślak), Otuszewski (69′ Onsorge) – Tokaj, Czoska (72′ Napierała), Pogonowski (55′ Michalski), Jurga (80′ Czerniejewicz), Trojanowski (60′ Konieczny) – Bartoszak