Do ciepłych krajów z Ławicy - nowe kierunki!

Autor: Port Lotniczy Ławica, el, fot. archiwum
REKLAMA

Turcja, Hiszpania, Tunezja, a może Krym? Śnieg za oknem u osób ciepłolubnych może wywołać chęć ucieczki w cieplejsze kraje - warto więc przypomnieć, że poznańskie lotnisko Ławica w tym roku proponuje aż 8 nowych kierunków.

27 grudnia minionego roku zainaugurowano kolejne połączenie w ramach akcji "Samolotem na narty z Poznania" - tym razem do Turcji. Biuro Podróży Itaka proponuje zupełnie nowy region narciarski - tureckie Erzurum położone u podnóża Gór Pontyjskich. Na pokładach Boeingów B737-800 linii lotniczych Travel Service, w każdy czwartek do końca sezonu zimowego zima 2012/2013 można się wybrać w rejon niezwykle atrakcyjny dla narciarzy: z luksusowymi hotelami, znakomitymi trasami narciarskimi i gwarancją rewelacyjnych warunków śniegowych.

Natomiast od 29 kwietnia dostępne będą przeloty na hiszpańską wyspę Lanzarote, a od 29 maja do tunezyjskiego Tunisu. Z początkiem czerwca dojdą kolejne kierunki: Djerba w Tunezji (od 6 czerwca), Olbia na włoskiej Sardynii (od 8 czerwca), hiszpańska Malaga (od 10 czerwca) oraz Ibiza (od 11 czerwca), włoska Lamezia Terme (od 23 czerwca). W nadchodzącym sezonie letnim zwróćcie też uwagę na możliwość przelotu na Krym (loty do Symferopola) - od 22 czerwca.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA