6 Poznań Półmaraton: rozpoczęły się zapisy

Autor: el fot. archiwum
REKLAMA

Od początku stycznia trwają zapisy na 6 Poznań Półmaraton. W tym roku półmaraton odbędzie się 7 kwietnia i zapisało się na niego już prawie 700 osób.

Tradycyjnie do udziału w biegu zaproszeni są nie tylko biegacze, ale także rolkarze i wózkarze. 6. Poznań Półmaraton rozpocznie się już dwa dni wcześniej - właśnie wtedy, 5 kwietnia, rozpocznie się wydawanie numerów startowych zawodnikom w Arenie, tam też będzie można podziwiać targi Expo z wszystkim, co niezbędne biegaczom. Dzień później, 6 stycznia, tradycyjnie zawodnicy są zaproszeni na Pasta Party - a 7 kwietnia odbędzie się bieg.

Otwarcie 6. Poznań Maratonu zaplanowano na 8.30, a pięć minut później rozpocznie się wspólna rozgrzewka prowadzona przez trenerów klubu magiel. O 8.50 wystartują rolkarze i wózkarze, a o 9 - biegacze. O 11.30 rozpocznie się dekoracja zwyciezców, a pół godziny później - ceremonia zamknięcia biegu. Start biegu znajduje się na ulicy Abpa Baraniaka, meta nad Maltą, a trasa jest taka jak rok temu. Limit biegaczy bioracych udział w półmaratonie wynosi 6500 osób i nie zostanie zwiększony, bowiem więcej osób po prostu nie zmieści się nad Maltą.

Poznański półmaraton jest drugim co do wielkości półmaratonem w Polsce.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA