Na Chwiałkę od samego rana

Autor: P. Wichłacz POSiR, el, fot. archiwum
REKLAMA

Dla tych, którzy narzekają na tłok i hałas w obiektach sportowych, Chwiałka przygotowała specjalną przedpołudniowa ofertę - teraz mogą skorzystać z basenów lub sal sportowych na Chwiałce w godzinach przedpołudniowych. I to ze zniżką!

Właśnie o osobach, które mogą sobie pozwolić na to, by zadbać o swoje zdrowie i kondycję rano lub w południe pomyślano przy tworzeniu porannych planów zajęć na obiektach Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji przy ul. Chwiałkowskiego.

- Po pierwsze korzystający wówczas z basenów mogą skorzystać z dużych zniżek przy zakupie biletów
- mówi Barbara Myślińska z POSiR Oddział Chwiałka. Jeśli na duży basen przyjdzie grupa znajomych to za godzinę korzystania z toru, każdy z przybyłych może zapłacić tylko 3 złote.

- Dzięki takim cenom zrelaksować się w wodzie oraz dbać o swoje zdrowie mogą emeryci oraz studenci, czyli osoby, które często są w trudniejszej sytuacji ekonomicznej, a jednocześnie często nie mają o tej porze żadnych obowiązkowych zajęć - dodaje Barbara Myślińska.

Nie trzeba umieć pływać, by do południa cieszyć się aktywnością w wodzie na pływalni. Na małym basenie organizowane są różne zajęcia takie jak gimnastyka, które cieszą się dużym powodzeniem, szczególnie wśród seniorów.

Jednocześnie można wynająć jedną z sal gimnastycznych znajdujących się na Chwiałce. To rozwiązanie szczególnie polecamy szkołom, które mogą organizować w nich zajęcia z wychowania fizycznego. Ale nie tylko - każdy, ktokolwiek zechce sobie w tych godzinach potrenować, będzie mile widziany.  

Należy pamiętać, że na terenie kompleksu działa też zadaszone, największe lodowisko w Poznaniu. Można, więc sobie nawet połączyć sporty zimowe (jak łyżwy) z tymi kojarzącymi się z latem, (czyli pływaniem).

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA