Teatr Wielki zaprasza na... kiermasz!

Autor: el fot. archiwum
REKLAMA

Strój Carmen, Don Giovanniego albo samego Figara czy Królowej Nocy - Wszystko to będzie kupić podczas niezwykłej i jedynej w swoim rodzaju wyprzedaży kostiumów w Teatrze Wielkim w Poznaniu. I to tanio!

Gdy magazyny teatru zaczęły pękać w szwach, a personel zaczął się zastanawiać, gdzie upchnąć kolejne arcydzieła teatralnych krawcowych, pojawił się pomysł, by te, które już nie są potrzebne, po prostu sprzedać na świątecznym kiermaszu.
 
Za niewielkie pieniądze będzie więc można kupić kostium teatralny zaprojektowany np. przez Xymenę Zaniewską, albo rekwizyt teatralny, albo... reflektory potrzebne do szkolnych przedstawień (w pełni sprawne!).

Będą stroje z takich oper jak "Carmen", "Żydówka", "Mojżesz", "Cyganeria" - kilka olśniewających kreacji solistów, większość - chóru i/lub baletu. Nie lada gratka dla hobbystów, koneserów, ale i dla tych, którzy poszukują przebrania na bal - zwłaszcza że ceny dosłownie zwalają z nóg, bo zaczynaja się od... 50 zł, a nie będą wyższe niż 500. W dodatku będzie się można targować, a nawet zamówić niewielkie przeróbki na miejscu.

Warto się wybrać, żeby chociaż zobaczyć te wszystkie skarby. Bo ostatni taki kiermasz odbył się w 1990 roku... Chętni muszą stawić się 15 grudnia w godzinach od 10.00 do 15.00 w magazynach teatru - mieszczą się one nie w doskonale znanym głównym budynku, ale przy ul. Polskiej 116.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA