Giełda Minerałów znów w Arenie

Autor: el fot. archiwum
REKLAMA

Tęczowe błyski kryształów, cała paleta barw ametystów, malachitu, koralowców, jaspisów i jadeitu, cuda ze skarbów morza, czyli muszli, pereł i bursztynu - 15 grudnia w Arenie rozpoczyna się Giełda Kamieni, Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich! Oczywiście pod patronatem portalu Codziennypoznan.pl i telewizji ONTV.

Atrakcji dla miłośników wszelkich skarbów ziemi na pewno nie zabraknie. Kilkudziesięciu wystawców z całej Polski przywiezie jak zawsze oszałamiające bogactwo minerałów w stanie surowym, ale także w postaci ulubionej przez kobiety, czyli biżuterii.

Jak zdradziła nam Barbara Pilarczyk, współorganizatorka giełdy, w tym roku będzie dominował kryształ górski we wszelkich możliwych kształtach i rozmiarach. To wyjątkowy kamień: ma bardzo silną uzdrawiającą energię, potrafi także pchłaniać negatywne wibracje i szkodliwe promieniowanie.

Jednak co najmniej równie interesujące sa jego barwne odmiany: kwarc dymny na przykład doskonale sprawdza się przy walkach z nałogami, natomiast kwarc z rutylem działa inspirująco. A kwarc różowy koi niepokoje i łagodzi emocje wszędzie, gdzie się znajduje. Ametyst jest niezastapiony wszędzie tam, gdzie alkohol leje się strumieniami - to kamień, dzięki któremu unika się kaca, chociaz warto wiedzieć, że im więcej alkoholu - tym większy kamień jest potrzebny, żeby podziałał...

Kwarc to nie jedyny kamień z magicznymi właściwościami. Na giełdzie będzie można znaleźć je wszystkie, a co najważniejsze - sprzedawać je będą fachowcy, którzy na temat kamieni wiedzą wszystko. Warto skorzystać z okazji!

Dodatkową atrakcją giełdy - w tym roku odbywa się już po raz 31! - będzie wystawa "Gwiazdy, które spadły z nieba" poświęcona meteorytom.

Zapraszamy 15 i 16 grudnia od 10 do 18 do Areny przy Wyspiańskiego 33. A najwięksi miłośnicy giełdy będą mogli wkrótce zawalczyć u nas o eksponaty prosto z giełdy... Bądźcie czujni!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA