Misses Modular – elektroniczna inwazja z Wrocławia!

Autor: sf, fot. arch. organizatora
REKLAMA

Inspirują się erą space-rocka, psychodelii i muzyki eksperymentalnej - Misses Modular - jedna z najważniejszych grup w polskim avant-popie wystąpi w mikołajki w klubie Blue Note!

Misses Modular założył w 2007 roku Marcel Arp (ex Matplaneta). Po długim procesie poszukiwań odpowiednich muzyków i pracy studyjnej, zespół przygotowuje swój pierwszy album długogrający – „Emotions Controlled By Voltage“, który ukaże się nakładem wydawnictwa Lion Stage. Single zespołu są obecne również na kompilacjach „4871 vol. 2“ i „4871 vol.3 - Wrocławski Sound“ wydanych nakładem Luna Music.

Muzyka Misses Modular inspirowana jest erą space-rocka, psychodelii i muzyki eksperymentalnej spod znaku Stockhausena, Can czy Soft Machine. W dusznym brzmieniu konstruowanym z pomocą zabytkowych i nowoczesnych syntezatorów, organów i pogłosów taśmowych można dopatrywać się też bardziej współczesnych inspiracji, na czele ze Stereolab i Broadcast, jednak formalnie rozbudowane kompozycje plasują grupę bliżej ambicji progresywnych, co jest pewnym novum na obecnej scenie avant-popowej.

Obecny skład zespołu: Julia Janczura (wokal, organy, flet), Marcel Arp (klawisze, theremin, generatory akustyczne), Jerzy Przystajko (bas, syntezatory basowe), Olga Gruszka (wizualizacje) i gościnnie Tomasz Garbera (perkusja).

Ambicją grupy jest prezentacja jedynego w swoim rodzaju oryginalnego, scenicznego show pozostawiającego niezapomniane wrażenie u publiczności. Jak sami o sobie mówią „zespół mocno wchodzi w przyszłość - przygotujcie się na przygodę jakiej jeszcze nie przeżyliście”.

6 grudnia (czwartek), godz. 19.30, klub Blue Note
Bilety: 20 zł – normalne, 15 zł - studenckie

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA