Liquo Rocks: „I love Ziemek”

Autor: sf, fot. arch. klub SQ
REKLAMA

W poznańskim klubie SQ 1 grudnia odbędzie się VI edycja imprezy charytatywnej Liquo Rocks. Tym razem celem imprezy będzie zbiórka pieniędzy na akcję „I love Ziemek”.

Liquo Rocks to cykl wydarzeń, które łączą w sobie działalność charytatywną i mocne rockowe brzmienia. W poprzednich edycjach można było bawić się przy najbardziej znanych utworach zespołów: The Rolling Stones, Nirvany czy the Doors, oprócz tego na żywo pojawili się: RUST, THE PLOY, PRL JAM.

Od pięciu lat pod hasłem Rock & Support kryje się  wyjątkowa impreza muzyczna, której kluczowym elementem jest licytacja równie wyjątkowych przedmiotów. Na dotychczasowych zdobyć można było m. in. zapis nut kompozycji Jana A.P. Kaczmarka do filmu „Marzyciel”, czy kombinezon kierowcy Verva Racing Team Kuby Giermaziaka.

Oprócz licytacji na wszystkich klubowiczów czekać będzie pełna intrygujących fantów loteria.

- To połączenie miłości do muzyki z dobrą zabawą i niesieniem pomocy tym, którzy potrzebują jej najbardziej. Bo pomagać można na wiele sposobów. Dlaczego nie wykorzystać do tego klubowej imprezy? - mówi Marcin Kubiak, manager klubu SQ.

Szósta edycja odbędzie się już 1 grudnia w klubie SQ, który jest głównym sponsorem imprezy i jednocześnie jej gospodarzem, docenianym zarówno przez gości, jak i najlepsze rankingi światowych klubów. Tym razem intencją Liquo Rocks jest wsparcie akcji „I love Ziemek”, która ma na na celu pomoc rocznemu Ziemowitowi Dawidziakowi, cierpiącemu na mózgowe porażenie dziecięce.

- Idea imprezy jest prosta: dostać i dać. Chodzi o to, by w jednym miejscu skupić jak największą liczbę ludzi i poczęstować ich i ogromną dawką świetnej muzyki. W zamian liczyć na ich wsparcie - dodaje Adam Smorawiński, współorganizator imprezy.

Całkowity dochód zebrany z biletów, licytacji i loterii przeznaczony zostanie na sfinansowanie pobytu chłopca w wykwalifikowanym ośrodku rehabilitacyjnym na Ukrainie (Truskawiec).

W ciągu pięciu poprzednich edycji udało się zebrać kwotę o łącznej wartości: 143 061 zł.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA