Absolut Greyhound. Daj się ponieść!

Autor: sf, fot. Karolina Kaja Samojluk
REKLAMA

Absolut ponownie zaskakuje. Jak przystało na markę, która wyznacza trendy i zdumiewa kreatywnością, tym razem proponuje niepowtarzalną dawkę emocji i zabawy. Gdzie? W klubie SQ.

W największych miastach Polski ruszył cykl imprez inspirowanych muzyką Swedish House Mafia i kultowego utworu ‘Greyhound’ oraz oryginalnym koktajlem Absolut Greyhound. Impreza ta zawita również do Poznania, do klubu SQ w Starym Browarze.

Mechaniczne charty, wizualizacje teledysku na klubowych ekranach, zabawne fotki z przyjaciółmi oraz liczne promocje pod hasłem „Zbieraj łapy”. To tylko część zaplanowanych atrakcji dla uczestników szalonej zabawy w rytmie popularnych kawałków m.in. Swedish House Mafia.

Aby klimat Greyhound nie opuszczał nikogo marka przygotowała wyjątkowe nagrody dla wiernych klubowiczów, m.in. nawiązujące do bieżących trendów słuchawki z ciekawą „charcią” grafiką oraz metalowe breloki w kształcie mechanicznych bohaterów.

Co trzeba zrobić by otrzymać te wyjątkowe i na pewno unikatowe gadżety? Wystarczy zamówić podczas imprezy dwa wymienione w ofercie koktajle na bazie wódki Absolut i odebrać brelok. Z kolei przy zamówieniu czterech koktajli klubowicz ma szanse na słuchawki.

Kiedy i gdzie się bawimy? 30 listopada, w klubie SQ w Starym Browarze.

 

 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA