Chwiałka z Mariuszem Czerkawskim

Autor: el fot. L. Łada
REKLAMA

Były pokazy łyżwiarstwa figurowego w wykonaniu grupy mistrzyń Polski, Le Soleil z Torunia, był mecz hokejowy Poznańskiego Towarzystwa Hokejowego Koziołki - a poziomu im gratulował sam Mariusz Czerkawski. Chwiałka została otwarta z prawdziwą pompą, jak na lodowisko z potencjałem przystało.

Bo to stwierdził sam Mariusz Czerkawski chwaląc wysoki poziom przygotowania lodowiska do hokeja i to, że jest pod dachem.
- Teraz ten sport można tu uprawiać znacznie dłużej, przez większą część roku - mówił nasz najwybitniejszy hokeista. Solidna baza do treningów to podstawa.

Z poziomu lodowiska jest też zadowolony prezydent Ryszard Grobelny.
- Rekreacyjnie jak świetne - mówi. - A jeśli chodzi o zawodowy hokej to jeszcze trochę  musimy popracować. Ale będziemy walczyć o pierwszą ligę.

Pokaz gry w hokeja nie był jedyną atrakcją tego wieczoru. Przepiękny pokaz tańca na lodzie zaprezentowały łyżwiarki toruńskiej grupy Le Soleil, mistrzynie Polski w tej kategorii, których umiejętności - zwłaszcza tych najmłodszych - zachwyciły poznańską publiczność. A wieczorem rozpoczęła się dyskoteka na lodzie dla wszystkich chętnych poznaniaków.

Czytaj także:

Chwiałka jednak będzie miała dach

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA