Lodowisko nad Maltą zaprasza na Ice Party

Autor: P. Wichłacz, POSiR, fot. archiwum
REKLAMA

Położenie i... dyskoteka na lodzie - to podstawowe atuty lodowiska nad Maltą. I co roku przyciągają mnóstwo miłośników dyskotekowych szaleństw na lodzie.

- Zadaszenie obiektu pozwala z niego korzystać bez względu na warunki atmosferyczne - mówi Jarosław Forycki z Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji Oddział Malta.

W ciągu tygodnia można na nim uczyć się lub jeździć rekreacyjnie. Natomiast w piątkowe i sobotnie wieczory poczuć się jak na dyskotece, często w klubowych klimatach. Wówczas to organizowane są Ice party, taneczne imprezy na lodzie, które mogą być doskonałym pretekstem do spotkania i zabawy ze znajomymi.

- Co roku cieszą się one ogromną popularnością - dodaje Jarosław Forycki. - Dodatkowo na lodowisku wybudowano podwyższenie (strefa widokowa) na którym znajdują się miejsca siedzące. Bez zdejmowania łyżew można tam sobie odpocząć, czy też wypić coś ciepłego. Przed sezonem została wyremontowana szatnia, a na miejscu działa również wypożyczalnia łyżew.

Lodowisko czynne jest od poniedziałku do czwartku, oraz w niedziele od godziny 8 do 22. Natomiast w piątki i soboty od 8.00 do 23.00. Bilety kosztują od poniedziałku do piątku: 7 zł normalny, 5 zł ulgowy, a w weekendy odpowiednio 9 i 6 złotych. Można kupić również karnety. Wówczas w cenie 9 godzin - 10 jest darmowa. W weekendy można skorzystać z grupowych lekcji nauki jazdy na łyżwach.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA