Lodowiska przy Bułgarskiej nie będzie - na razie

Autor: el fot. L. Łada
REKLAMA

Kłopoty techniczne - jak informują enigmatycznie organizatorzy - są powodem przesunięcia otwarcia lodowiska przy Stadionie Miejskim. Miało być otwarte dziś, czyli 19 listopada. A kiedy będzie? Dopiero w środę.

Nie wiadomo także dokładnie, co kryje się pod pojęciem "problemy techniczne". Podobno chodzi o niesprawne agregaty do mrożenia płyty, jednak Joanna Dzios, rzeczniczka spółki Marcelin Management, mówi tylko o "kłopotach technicznych" i nic więcej nie cche powiedzieć na ten temat.

Kiedy lodowisko zostanie otwarte? Też nie wiadomo. Być może za dzień albo dwa. Dokładny termin jeszcze nie jest znany.

Poznaniacy na razie mają więc do dyspozycji dwa lodowiska: nad Maltą i Bogdankę. Kolejne lodowisko, to na Chwiałce, zostanie oficjalnie otwarte 24 listopada.

Aktualizacja: o 13.39 otrzymaliśmy jednak komentarz od spółki Marcelin Management dotyczący otwarcia lodowiska. Oto on: "ze względu na problemy z agregatorami dostarczonymi przez firmę obsługującą lodowisko zmuszeni byliśmy odwołać zaplanowane na dziś uroczyste otwarcie „Ligawy przy Bułgarskiej”. Jednocześnie pragniemy poinformować, że znany jest już nowy termin otwarcia lodowiska - wszystkich poznaniaków zapraszamy w środę 21 listopada od godz. 15. "

Czytaj także:

Chwiałka zaprasza na otwarcie!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA