Warta - Okocimski: ostatni tegoroczny mecz Zielonych!

Autor: Sergiusz Szczepaniak, fot. archiwum
REKLAMA

W ostatniej kolejce rundy jesiennej I ligi Warta Poznań podejmie u siebie zespół Okocimskiego Brzesko.

Poznaniacy będą chcieli podnieść się po ostatniej wysokiej porażce na wyjeździe z Miedzią Legnica (5-2). Piłkarze Okocimskiego również nie przyjadą jednak do Poznania w najlepszych humorach. W ostatniej kolejce Okocimski przegrał ze słabym ŁKS 0:1, w dodatku u siebie.

Również sytuacja w tabeli sugeruje, że zdecydowanym faworytem jest Warta. Poznaniacy zajmują w niej obecnie jedenastą pozycję, Okocimski jest dopiero siedemnasty. Niżej od najbliższego rywala Zielonych jest już tylko Polonia Bytom.

Problemem poznaniaków może być niska liczba kibiców, którzy pojawią się na tym spotkaniu. Dwie godziny po rozpoczęciu meczu przez Wartę, Lech Poznań podejmie u siebie warszawską Legię i zdecydowana większość fanów piłki nożnej wybierze się na mecz Kolejorza.

Spotkanie pomiędzy Wartą Poznań, a Okocimskim Brzesko odbędzie się w niedzielę 18 listopada o godz. 12.30. Transmisji z tego spotkanie nie zobaczymy jednak w telewizji, wszyscy chętni aby obejrzeć ten mecz będą więc musieli wybrać się na stadion.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA