Warta przegrała z Miedzią!

Autor: el, fot. Warta Poznań

To sromotna porażka: Warta Poznań przegrała z Miedzią Legnica aż 5:2! Dawno już nie straciła tak wielu goli w meczu ligowym - i to w takim stylu...

Mimo że Zieloni juz po 4 minutach strzelili pierwszego gola (Tomasz Magdziarz), to jednak Miedź szybko udowodniła, że umie perfekcyjnie wykorzystywać braki w obronie poznaniaków. na eferkty nie trzeba było długo czekać: pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 4:1...

Zawodnikom Warty udało się wprawdzie zdobyć jeszcze jednego gola z rzutu karnego (Grzegorz bartczak), jednak to nie uratowało sytuacji - a jakby tego było mało, to jeszcze Bartkowiak strzelił samobójczą bramkę, ustalając wynik tego meczu na 5:2.

Miedź Legnica 5:2 Warta Poznań

Miedź: Aleksander Ptak - Krzysztof Wołczek, Mateusz Bany, Adrian Woźniczka, Mariusz Zasada - Piotr Madejski (86 Damian Lenkiewicz), Adrian Łuszkiewicz, Piotr Kasperkiewicz, Marcin Nowacki (61 Jakub Grzegorzewski), Wojciech Łobodziński - Zbigniew Zakrzewski (69 Alexandre).

Warta: Adrian Lis - Grzegorz Bartczak, Adrian Bartkowiak, Maciej Wichtowski, Rafał Kosznik - Tomasz Magdziarz, Artur Marciniak, Daniel Ciach (79 Mateusz Pogonowski), Wojciech Trochim, Marcin Trojanowski (54 Krzysztof Bartoszak) - Bartłomiej Pawłowski.