Koncert charytatywny Lions Club Poznań Polonia

Autor: sf, fot. arch. organizatora
REKLAMA

W koncercie charytatywnym, który organizuje Lions Club Poznań Polonia w Piano Bar w Starym Browarze, wystąpi Anna Czartoryska z zespołem.

Podczas charytatywnego koncertu, który odbędzie się 18 listopada, wystąpi Anna Czartoryska z zespołem. W trakcie koncertu odbędzie się również aukcja obrazów Henryka Miecznika, Henryka Stażewskiego, Małgorzaty Rynarzewskiej.

- Mamy nadzieję ,ze przyjdziecie i mimo kryzysu zrobicie coś dla innych w potrzebie, a są nimi rodzinne domy dziecka, artystycznie utalentowana młodzież  i ubogie wielodzietne rodziny z Rataj. Liczymy na was, że zrobicie coś dobrego dla innych – powiedziała Joanna Szafarkiewicz z Lions Club Poznań Polonia.

Anna Czartoryska. Aktorka i piosenkarka. Absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Od 2009 roku związana z Teatrem Współczesnym w Warszawie, gdzie debiutowała w spektaklach muzycznych „To idzie młodość” oraz „Moulin Noir”.

Gościnnie występuje także w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, jako Fior w „Operetce” Witolda Gombrowicza, i na Novej Scenie Teatru Muzycznego Roma, gdzie zagrała w spektaklu „Piosenka jest dobra na wszystko, czyli nieobecni mają rację”. W marcu 2011 roku odbyła się na tej scenie premiera jej monodramu „Morfina”, opartego na wspomnieniach Jeleny Bułhakowej oraz piosenkach Agnieszki Osieckiej, Marka Grechuty i Jonasza Kofty. Piosenki z „Morfiny” znalazły się na debiutanckiej płycie aktorki, wydanej w 2012 roku przez Polskie Radio.

Szerszej publiczności znana z popularnych seriali telewizyjnych takich jak „Szpilki na Giewoncie” oraz „Dom...”, „Miłość...” i „Życie nad Rozlewiskiem”.

Dochód z koncertu przeznaczony będzie na potrzeby Rodzinnych Domów Dziecka, na pomoc ubogim wielodzietnym rodzinom z poznańskich Rataj, oraz dla artystycznie utalentowanej młodzieży.

Koszt zaproszenia na koncert z Anną Czartoryską i aukcją charytatywną obrazów to 120 zł w tym bankiet z lampką wina.

Zaproszenia można nabywać w „Todze”, plac Wolności 16 oraz pod numerem telefonu: 601 700 620.

Koncert odbędzie się 18 listopada o godz. 18:00 w Piano Bar, Stary Browar.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA