Miedź Legnica - Warta Poznań: kto zwycięży?

Autor: Sergiusz Szczepaniak, fot. archiwum
REKLAMA

W przedostatnim meczu rundy jesiennej Warta Poznań wyjedzie na mecz do Legnicy, aby powalczyć o punkty z tamtejszą Miedzią. Będzie to ostatni meczy wyjazdowy Zielonych w tej rundzie!

Gospodarze tego spotkania zajmują w tabeli szóstą pozycję z dorobkiem 25 punktów (mają przy tym jeden mecz rozegrany mniej). Poznaniacy tracą do nich na dzień dzisiejszy pięć punktów i zajmują w tabeli obecnie dziesiąte miejsce.

Piłkarze Warty pojadą do Legnicy zdeterminowani, aby pokazać się z jak najlepszej strony po ostatniej porażce u siebie z GKS Tychy (0-1). Poznańscy piłkarze są również z całą pewnością świadomi, że tylko komplet zwycięstw w ostatnich dwóch spotkaniach tej rundy pozwoli Zielonym jeszcze się liczyć w walce o awans do ekstraklasy. Warcie do drugiego miejsca w tabeli, które gwarantuje awans, brakuje jedenastu punktów.

Piłkarze Miedzi w ostatnim czasie mają dobrą passę. W ostatnich trzech spotkaniach odnieśli komplet zwycięstw. Warcie do ostatniego przegranego spotkania z GKSem wiodło się również dobrze. Przed tą porażką Zieloni odnieśli dwa zwycięstwa z rzędu.

Czy Warcie uda się podnieść po ostatniej porażce? Przekonamy się już w najbliższa niedzielę (11 listopada) o godz. 12.15. Transmisji z tego spotkania nie zobaczymy jednak w telewizji.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA