Warta - GKS Tychy: Czy Zieloni zdobędą kolejne trzy punkty?

Autor: Sergiusz Szczepaniak, fot. archiwum
REKLAMA

Już w najbliższą niedzielę (4 listopada) Warta Poznań podejmie u siebie zespół GKS Tychy. Zieloni w tabeli obecnie są dwie pozycje niżej od piłkarzy z Tych, więc ten mecz będzie bardzo istotny w kontekście walki o miejsce premiowane awansem do ekstraklasy.

Poznaniacy będą walczyli w tym spotkaniu o trzecie zwycięstwo z rzędu, co ciekawe z podobnym nastawieniem do Poznania przyjedzie GKS, który w ostatnich dwóch kolejkach również odniósł komplet zwycięstw.

Tradycyjnie jeśli Warta chce jeszcze na poważnie liczyć się w walce o awans musi to spotkanie wygrać. Strata punktów w tym meczu może być w przyszłości nie do odrobienia. Z drugiej jednak strony ewentualne zwycięstwo w tym spotkaniu pozwoliło by Zielonym wyprzedzić w tabeli GKS Tychy i znacząco się przybliżyć do miejsca premiowanego awansem do ekstraklasy.

Mecz Warty z GKSem Tychy już w najbliższą niedzielę(4 listopada) o godz. 12.30. Transmisji z tego meczu nie będzie niestety można obejrzeć w telewizji. Zatem wszyscy chcący obejrzeć Zielonych na żywo w akcji będą się musieli wybrać na stadion.

Bilety normalne na to spotkanie można kupić za 15 zł, studenckie za 10 zł, a ulgowe za 8 zł.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA