Warta Poznań jedzie do Nowego Sącza!

Autor: AM
REKLAMA

Już w najbliższą sobotę o godz. 17 Warta Poznań zmierzy się na wyjeździe z zespołem Sandencji Nowy Sącz. Zespół Zielonych pojedzie do Nowego Sącza jednak już jutro wczesnym ranem.

Poznański zespół po ostatnim zwycięstwie nad Poloniom Bytom 2:1 w tabeli zajmują 10 pozycję z 18 punktami zdobytymi w trzynastu spotkaniach. Sandencja w tabeli znajduje się dwie pozycje za Wartą z dorobkiem 15 punktów.

Jeśli Zieloni ciągle chcą się liczyć w walce o awans muszą w tym spotkaniu zdobyć komplet punktów. Teoretycznie zadanie nie powinno być zbyt trudne, ponieważ Warta ma lepszych piłkarzy i ostatnio znajduje się w dużo lepszej formie. Poznaniacy w ostatnich pięciu ligowych spotkaniach odnieśli trzy zwycięstwa, podczas gdy Sandencji udało się wygrać zaledwie raz.

Bilans bezpośrednich starć jest już jednak dużo bardziej wyrównany. W ostatnich pięciu spotkaniach pomiędzy tymi drużynami po dwa razy wygrywała zarówno Sandencja jak i Warta. Raz padł remis.

Po ostatniej serii dobrych meczów w wykonaniu Warty apetyty na zwycięstwo w tym spotkaniu są wysokie. Warta musi takie spotkania wygrywać jeśli chce liczyć się jeszcze w walce o awans do ekstraklasy. Zieloni przed tym meczem są również w wyjątkowo dobrej sytuacji kadrowej. Wszyscy zawodnicy są zdrowi i gotowi do gry.

Spotkanie Sandencja - Warta już w najbliższą sobotę (27 października) o godz. 17. Transmisji z tego spotkania niestety jednak nie zobaczymy w żadnej telewizji.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA