Sprzedaż zamknięta biletów na Kolejorza

Autor: sf, fot. S. Furmaniak
REKLAMA

Już jutro (20 października) rozpocznie się sprzedaż zamknięta biletów na mecz Lech Poznań – Legia Warszawa. Tego dnia musisz być przy Bułgarskiej. Będą specjalne rabaty dla kibiców, którzy regularnie wspierają Kolejorza na meczach w Poznaniu.

Sprzedaż zamknięta potrwa do 25 października. Wejściówki w sprzedaży zamkniętej mogą zakupić kibice którzy kupili bilety na co najmniej 3 mecze rozgrywane przy Bułgarskiej w tym sezonie T-Mobile Ekstraklasy oraz nabędą (lub już nabyli) wejściówkę na mecz z Jagiellonią Białystok.

Zarówno w sprzedaży zamkniętej, jak i w sprzedaży otwartej, kibicom którzy zakupili bilety na przynajmniej 3 dotychczasowe mecze w T-Mobile Ekstraklasie i zakupią (lub już zakupili) bilet na najbliższy mecz z Jagiellonią przysługiwać będzie 10 złotych rabatu na zakup biletu na mecz Lech Poznań – Legia Warszawa. 

Ceny biletów normalnych na spotkanie Lech Poznań – Legia Warszawa (nie uwzględniające 10 zł rabatu):

Strefa C:
- 50 zł w przedsprzedaży,
- 55 zł w dniu meczu (wyższa cena obowiązuje wyłącznie w kasach stadionu).

Strefa B:
- 65 zł w przedsprzedaży,
- 70 zł w dniu meczu (wyższa cena obowiązuje wyłącznie w kasach stadionu).

Strefa A:
- 80 zł w przedsprzedaży,
- 85 zł w dniu meczu (wyższa cena obowiązuje wyłącznie w kasach stadionu).

Sektor Rodzinny:
- Cena biletu dla dziecka do 13 roku życia (wyłącznie z opiekunem/rodzicem) to 1 zł w przedsprzedaży,
- 6 zł w dniu meczu (wyższa cena obowiązuje wyłącznie w kasach stadionu).

Zniżki na bilety:

- 10 zł - Zniżka dla kibiców, którzy kupili minimum 4 bilety na mecze T-ME Ekstraklasy Lecha Poznań w tym na mecz Lech Poznań – Jagiellonia Białystok. Zniżka nie dotyczy biletów za 1 zł na Sektor Rodzinny,
- 15% - Zniżka dla młodzieży uczącej się od 13 do 26 roku życia. Legitymacja studencka musi być ważna  w momencie zakupu biletu,
- 50% - Zniżka dla dzieci do 13 roku życia,  kobiet oraz seniorów powyżej 65 roku życia. Wejściówki na I i II poziom II trybuny sprzedawane są tylko osobom powyżej 13 roku życia,
- Dzieci do 5. roku życia wchodzą za darmo. Dziecko wraz z opiekunem muszą zająć to samo miejsce. Dzieci, które ukończyły piąty rok życia muszą posiadać kartę kibica i mieć zakupiony karnet lub bilet na mecz.

Punkty sprzedaży:

Bilety będzie można zakupić we wszystkich punktach sprzedaży (kasy stadionu, punkty partnerskie oraz przez internet).

Więcej informacji o sprzedaży biletów i kartach kibica na stronie bilety.lechpoznan.pl

Sektor Rodzinny

Z biletów na Sektor Rodzinny może skorzystać dwóch opiekun wraz z maks. trójką dzieci do 13 roku życia, które też będą miały miejsca siedzące. Jeżeli opiekunowie/rodzice posiadają uprawnienia do zniżki mogą kupić bilety ulgowe. Maksymalnie można zakupić 5 karnetów/biletów na sektor rodzinny w konfiguracji: 2 opiekunów/rodziców i 3 dzieci do 13 roku życia.

Kasy stadionu

Sprzedaż biletów prowadzona będzie w kasie II. Dzień przed meczem dodatkowo będzie otwarta kasa III. W dniu meczu otwarte będą wszystkie kasy.

Godziny otwarcia kas stadionu

Poniedziałek - piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Poniedziałek - piątek (12-16.11): 09:00 - 19:00 
Sobota 17.11: 10:00 - 19:00 
Niedziela (dzień meczu): 09:00 - 15:30

Karta Kibica

Do zakupu biletu na mecz Lech Poznań  - Legia Warszawa w punktach partnerskich konieczne jest posiadanie karty kibica. Więcej informacji dotyczących karty kibica na stronie kartakibica.lechpoznan.pl.

Ulga szkolna

Aby móc zakupić bilet szkolny online osoby powyżej 18 roku życia muszą przysłać skan ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej mailem na adres: bilet@bilety.lechpoznan.pl

 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA