Czas na „Jesienną zadumę” i Elżbietę Adamiak

Autor: sf, fot. arch. organizatora
REKLAMA

Ela Adamiak – posiadaczka głosu, którego nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi muzyki z kręgu nazywanego „krainą łagodności” czy też po prostu „poezją śpiewaną” – wystąpi w czwartek w klubie Blue Note.

Ze względu na oryginalność, specyficzną wrażliwość i wyjątkową umiejętność muzycznego przekazu tekstu poetyckiego, Elżbieta Adamiak należy do grona nielicznych uznanych wykonawców piosenki poetyckiej w Polsce.

Nagrała dziewięć płyt, z których każda, według koneserów i krytyków muzycznych okazała się sukcesem. Ostatnie jej wydawnictwo przyniosło kolejną porcję subtelnych dźwięków i przemyślanych tekstów. Znalazły się na nim także ciekawe duety - „Trwaj, chwilo, trwaj” A. Nowakiem i „Posiedzimy sobie razem w kuchni” K. Kiljańskim. Pierwsza ze wspomnianych piosenek przez długi czas utrzymywała się w czołówkach list przebojów m.in. radiowej Trójki i radia Złote Przeboje; w plebiscycie Polskiego Radia Jedynki, głosami radiosłuchaczy, wybrana została Przebojem Jesieni 2009 r.

Podczas jesiennego koncertu w Poznaniu Elżbieta Adamiak zaprezentuje zarówno swoje najnowsze piosenki, jak i największe przeboje jak: „Jesienna zaduma“ czy „Do Wenecji dalej stąd co dzień” i wiele innych.

Elżbieta Adamiak wystąpi z towarzyszeniem Piotra Goljata (fortepian), Sebastiana Rucińskiego (gitara) oraz Piotra Górki (kontrabas).

Termin i miejsce: 18 października (czwartek), godz. 19.30, klub Blue Note.

Bilety w cenie 30 zł (miejsca siedzące) i 25 zł (wejściówki) do nabycia w klubie oraz w CIM.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA