Mezo zagra dla Rafała

Autor: sf, fot. arch. organizatora
REKLAMA

17 października w klubie Fabrika odbędzie się wyjątkowy koncert, na którym zagra - specjalnie dla Rafała - znany poznański raper Mezo.

Rafał Gierchatowski jeszcze dwa lata temu studiował prawo, prowadził aktywne życie. Obecnie ma 26 lat i ogromny problem z kręgosłupem. A wszystko przez zarażenie gronkowcem w szpitalu, tuż po urodzeniu. Rafał mimo to marzy o tym, że wózek inwalidzki nie będzie mu już potrzebny i powróci na studia prawnicze. I wreszcie o tym najważniejszym wydarzeniu - wyjeździe do Chin, gdzie jego życie może się zmienić.

W Polsce nie dawano mu szans na wyjście z paraliżu (po operacji w Niemczech, na którą rodzice się zapożyczyli tracąc prawie mieszkanie, dochodzi do siebie).

Potrzebuje intensywnej rehabilitacji. Ale to terapia komórkami macierzystymi prowadzona w Chinach może sprawić, że Rafał ponownie stanie na nogi. Klinika już wyraziła chęć na jego przyjęcie. Aby jednak tam pojechać, Rafał musi opłacić bilet i operację - razem to koszt 30 tysięcy dolarów.

Dlatego Mezo postanowił zagrać specjalnie dla Rafała. Dochód ze sprzedaży biletów (cegiełek) w cenie 20 zł w całości przekazany zostanie na leczenie Rafała.

Przed koncertem odbędzie się licytacja cennych gadżetów, znanych muzyków i nie tylko, a licytację poprowadzi dziennikarz muzyczny Radia Merkury Mariusz Kwaśniewski.

Data i miejsce koncertu: 17 października o godz. 20:00, Klub Fabrika, ul. Mokra 5

 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA