Poznański Klub Podróżnika

Autor: sf, fot. arch. Fabrika
REKLAMA

Poznański Klub Podróżnika rusza po przerwie. W nowym miejscu i z pozytywną energią, podczas jesiennych wieczorów, będziecie mogli posłuchać różnorodnej muzyki.

Spotkania będą odbywały się w klubie Fabrika, który znajduje się w bliskim sąsiedztwie poznańskiego Starego Rynku.

W najbliższych dniach odbędą się:

9 października (wtorek) o godz. 20.00 - PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE – „MUZYCZNA ZĘBATKA”. Wstęp wolny.

10 października (środa) o godz. 19.00 - ROWER GÓRAL i NA URAL - Dominik Szmajda. Bilety w cenie 5 zł.

11 października (czwartek) o godz. 20.30 - ORCHESTRA OF SPHERES (NZ). Bilety w cenie 15 zł.

Jak niebiańskie gąbki OOS czerpie wpływy z kuduro, psychodelicznego disco, muzyki Kwaito i Południowego Pacyfiku, shangaan electro, zeuhl, mbalax, kosmische quiche, tarraxo, mózgowego orgazmu rave, polinezyjskiego no wave, quarr... i funku...

12 października (piątek) o godz. 21.00 Party weekend! - DJ BALKAN. Wstęp wolny.

13 października (sobota) o godz. 19.00 - Ogólnopolski Zlot Fanów Rammstein - PANZERNACHT 2012. Bilety w cenie 10 zł.

Z mroczną radością zapraszamy Was na kolejną odsłonę legendarnego już uderzenia pancernymi dźwiękami spod znaku niemieckiego tanz-metalu! Nadszedł czas na szóstą edycję Ogólnopolskiego Zlotu Fanów Rammstein - PANZERNACHT 2012. Fani metalu, rocka, industrialu i electro ucztę dla ucha i oka przeżyją 13 października w podziemiach klubu Fabrika w Poznaniu. Podobnie jak w latach ubiegłych ciężkimi brzmieniami masakrować będą Diesel i Ryhu, a wszystko to w otoczeniu tradycyjnie wystrzałowej oprawy scenicznej.

Jeśli Twoje serce płonie na samą myśl o muzyce zespołu Rammstein, to nie może Cię tu zabraknąć! Nawet ulica Mokra, przy której znajduje się klub, nie ugasi tego ognia. Niech nastanie FEUER FREI.

14 października (niedziela) o godz. 20.00 CHASSIS. Bilety w cenie 20 i 30 zł.

CHASSIS to rockowo-metalowy zespół, który powstał pod koniec 1999 roku w Gdańsku. Grupa zagrała ponad 200 koncertów w klubach całej Polski, na festiwalach i przeglądach. Chassis obecny był na antenach stacji radiowych i TV m.in. Polskie Radio Program III, Eska Rock, Antyradio, Radio Dla Ciebie, Kuba Wojewódzki Polsat, TVN Uwaga. Zespół zagrał 4 trasy koncertowe (w HywerolL tour 2005, Rock Connection Tour 2005, Music Summer Box Tour 2006 , MTV Rockuje Tour 2008).

Muzyka grana przez zespół to wypadkowa rocka i metalu, charakteryzująca się niskim brzmieniem gitar oraz melodyjnym wokalem w odpowiednich momentach przybierającym drapieżny charakter.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA