Deszczowy duet Małgorzaty Ostrowskiej

Autor: sf, fot. Jacek Gulczyński
REKLAMA

„Gdy pada deszcz” to drugi singiel promujący pierwszą solową, koncertową płytę Małgorzaty Ostrowskiej, której premiera będzie miała miejsce 5 października. (Zobacz wideo).

Album ukaże się także w wersji deluxe z płytą DVD, która jest zapisem koncertu jaki się odbył w radiowym studiu Trójki im. Agnieszki Osieckiej. Właśnie tam pierwszy raz Małgorzata Ostrowska wykonała w duecie z Maciejem Sobczakiem (Hot Water, Boogie Chilli) swój najnowszy singiel.

Po udanej współpracy z legendą polskiego rocka - Markiem Jackowskim i przeboju „Po niebieskim niebie”, była wokalistka Lombardu prezentuje utwór nagrany w duecie z Maciejem Sobczakiem. Liryczna, delikatna i sentymentalna – takiej możecie jej jeszcze nie znać… Choć kompozycja pochodzi z początku lat 90. to nigdy jeszcze nie była wykonywana w tej wersji. „Gdy pada deszcz” to polskojęzyczna wersja utworu z lat 90. grupy Hot Water „I Can't Get Mad Because Of You“, do którego tekst dopisała Małgorzata Ostrowska.

- Maciek jest świetnym kompozytorem, oraz gitarzystą bluesowym jednak przede wszystkim jest człowiekiem obdarzonym absolutnie niezwykłym męskim głosem, którego na naszym rynku nadal brak. Jego ciepły tembr sprawia, że kobietom miękną nogi… Poza tym Maciek, ma w głosie to, co sprawia, że idealnie się wpasowuje w jesienne, smutne i deszczowe wieczory. Jeśli dodamy do tego jego wysmakowaną, niebanalną kompozycję i fakt, że nigdy nie znalazła się na żadnej płycie w wersji studyjnej – to zrozumiecie dlaczego sięgnęłam po ten utwór – tłumaczy artystka.

„Gdy pada deszcz” - Małgorzata Ostrowska feat. Maciej Sobczak; muzyka: Maciej Sobczak, słowa: Małgorzata Ostrowska.

Przeczytaj także:

Małgorzata Ostrowska tańczy po niebieskim niebie

Ostrowska z Jackowskim tańczą po niebieskim niebie

 


 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA