Lech Poznań - HSV Hamburg

Autor: el, Lech Poznań fot. Lech Poznań
REKLAMA

3 października o godz. 19 na stadionie przy ulicy Bułgarskiej, Lech Poznań rozegra towarzyski mecz z HSV Hamburg. Niemiecki zespół wystąpi w najmocniejszym składzie, a na Bułgarskiej po raz kolejny pojawi się Artjoms Rudnevs.

Lecha i HSV łączy nie tylko Artjoms Rudnevs, który kilka miesięcy temu przeszedł z Poznania do Hamburga. W przeszłości również Mirosław Okoński, Jacek Dembiński i Paweł Wojtala z powodzeniem reprezentowali barwy obu klubów. Artjoms wystąpił łącznie w 56 meczach Kolejorza w T-Mobile Ekstraklasie strzelając w nich 33 gole. - Bardzo się cieszę, że po raz kolejny będę mógł zagrać dla kibiców Lecha, choć już nie jako zawodnik Kolejorza. Cieszymy się na przyjazd do Poznania i liczymy, ze wspólnie z moimi byłymi kolegami stworzymy świetne widowisko piłkarskie - mówi napastnik HSV, a wcześniej Lecha Poznań, Artjoms Rudnevs.

Już od godziny 16 na scenie ustawionej od strony ul. Ptasiej oraz wzdłuż III i IV trybuny na kibiców i poznaniaków czekać będą atrakcje związane nie tylko z piłką nożną. Wstęp na piknik rodzinny będzie bezpłatny. - Mecz będzie okazją do uhonorowania Artjomsa Rudnevsa i jego pożegnania z Bułgarską oraz zmierzenia się z jednym z najbardziej utytułowanych zespołów Bundesligi. Obaj trenerzy wystawią pierwsze składy, co zagwarantuje kibicom mnóstwo emocji i widowisko na najwyższym poziomie - zapewnia prezes Lecha Poznań Karol Klimczak.

Bilety na to spotkanie można już dziś kupić w cenie 15 zł na trybuny II i IV oraz 20 zł na trybuny I i III (z wyłączeniem miejsc Gold i Silver). Wejściówki można nabyć w kasach, punktach partnerskich (tylko dla posiadaczy kart kibica) oraz przez Internet (także w systemie print at home). W dniu meczu wszystkie bilety sprzedawane będą o 5 zł drożej.

Mecz z HSV będzie kolejnym elementem obchodów 90-lecia Lecha Poznań.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA