III edycja The Wildest Night Party w Poznaniu

Autor: sf, fot. arch. Desperados
REKLAMA

Tegoroczna impreza The Wildest Night Party zaskoczy wszystkich uczestników już na samym wejściu, a im bardziej będą się zagłębiać w jej atmosferę, tym mocniejsze będą ich doznania. Młodzi artyści sztuki ulicy czy szalona bitwa na poduszki – te i wiele innych niepowtarzalnych atrakcji czeka podczas III edycji The Wildest Night Party.

The Wildest Night Party to niezwykła impreza, podczas której uczestnicy poznają dziki i tajemniczy świat.Tak też będzie podczas trzeciej, największej w historii edycji wydarzenia.Tuż po przekroczeniu progu imprezy uczestnicy będą mogli przenieść się w zaskakujący klimat rodem z Ameryki Południowej. Odwiedziwszy strefę Mala Vida, będzie można spotkać młodych ludzi nieznających stanu nudy i spontanicznie przyłączyć się do wspólnego muzykowania w formie gry na zaskakujących przedmiotach, a także szaleństw na BMX-ach i deskorolkach czy poskramiania Low Riderów.

Bezpośrednio do dzikiego świata marki Desperados uczestnicy imprezy dostaną się przez strefę Escape Experience, gdzie zostaną poprowadzeni przez tajemniczych przewodników poprzez mroczne korytarze. Po ich pokonaniu będą mogli w pełni uwolnić swoją imprezową energię w wielu strefach tematycznych wydarzenia.

Jeśli ktoś zawsze marzył o szalonej bitwie na poduszki, z pewnością musi się pojawić na III edycji The Wildest Night Party, gdzie w niezwykłej strefie Plumas Locas będzie mógł zrealizować swoje marzenie z dzieciństwa. Szalone rytmy, przy których bawić się będzie największa jak do tej pory liczba uczestników, zapewni gwiazda światowego formatu oraz DJ-e z najwyższej muzycznej półki.

Jedynym sposobem na to, aby stać się częścią tego wyjątkowego wydarzenia i przeżyć najbardziej dziką noc w swoim życiu, jest wygranie zaproszenia w konkursach przygotowanych specjalnie na tę okazję. Jest o co walczyć, ponieważ tę szaloną i nieprzewidywalną październikową noc z pewnością każdy, kto pojawi się w Poznaniu, zapamięta do końca życia.

Zaproszenia można wygrać na fanpage’u marki Desperados na portalu Facebook.com/DesperadosPL. Konkurs trwa do 21 września br.

III edycja The Wildest Night Party odbędzie się 6 października br. w Poznaniu, w budynkach Starej Rzeźni przy ul. Garbary 101/111.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA