Bimba z... poduszkami i zasłonkami kursuje po Poznaniu!

Autor: el, IKEA, fot. IKEA
REKLAMA

Z zewnątrz jest cały w kolorowe kwiatki, a w środku... W środku jest wszystko, co można sobie wymarzyć do komfortowej jazdy: poduchy, wyściełane siedzenia w pastelowych kolorach i zasłonki z kokardami na oknach. Taka bimba po Poznaniu jeszcze nie kursowała!

Ten niezwykły, kolorowy tramwaj to dzieło poznańskiego sklepu IKEA - w ten sposób firma postanowiła uczcić otwarcie trasy tramwajowej na Franowo, dzięki której klienci mogą teraz znacznie szybciej i wygodniej dojechać pod sam sklep.

- Darmowy przejazd specjalnie oznakowaną jednostką ma zachęcić poznaniaków do korzystania z tej formy transportu - przekonują organizatorzy. - A przy okazji zwrócić ich uwagę,jak dzięki tkaninom w łatwy sposób można nadać z pozoru nieprzystępnemu miejscu jakim jest tramwaj, przytulnego i domowego klimatu.

Domowym klimatem został obdarzony jeden z mniej przytulnych tramwajów, bo stary "Helmut". I aż trudno uwierzyć, ale rzeczywiście kilka metrów kolorowej tkaniny może zdziałać cuda: wygodne, pokryte kolorowymi pokrowcami siedzenia aż kuszą, żeby się wygodnie rozsiąć, a gdyby komus jeszcze było za twardo, to ma do dyspozycji kilka poduszek, by sobie poprawić komfort jazdy. Słońce świeci za mocno? Nie ma sprawy, okno mozna zasłonić zasłonką, przewiązaną elegancką kokardą. Są też koce dla zmarzluchów i prawdziwe fotele, i nawet motorniczy ma oddzielną zasłonkę z wzorkiem w zebrę. Nic, tylko jechać!

Ten wyjątkowo wygodny tramwaj będzie kursował na Franowo przez dwa tygodnie. Poznaniacy mogą nim jeździć za darmo.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA