Ostatni wakacyjny weekend w kajaku!

Autor: el fot. archiwum
REKLAMA

Jeszcze tylko przez tydzień będzie można szaleć w kajaku po Warcie! W pierwszą sobotę września, Partnerstwo „Na rzecz Warty” zaprasza poznaniaków na ostatnie w tym sezonie wakacyjnym spływy kajakowe. Z dodatkowymi atrakcjami!

Kto jeszcze nie spróbował, jak to jest przepłynać 10 kilometów warta i zobaczyć, jak wygląda miasto od strony rzeki - koniecznie musi spróbować. W tym roku zostało mu na to jednak naprawdę niewiele czasu. Ostatnie w tym sezonie spływy, na jakie od czerwca zaprasza Partnerstwo „Na rzecz Warty”, odbędą się juz 1 września. Z

 Przystani Poznań przy Miejskiej Plaży będzie można ostatni już raz w tym roku popłynąć do Akwen Mariny w Czerwonaku. Przewidziane są dwa spływy, o godzinie 12.00 oraz 15.00. Jak zawsze, grupami chętnych zaopiekują się, udzielając cennych wskazówek, wykwalifikowani instruktorzy z Akademickiego Klubu Kajakowego Panta Rei.

Organizatorzy spływów zapewniają dodatkowe atrakcje – ognisko z kiełbaskami oraz... powrót jachtem motorowym na przystań w Poznaniu! Na uczestników czekają również upominki – koszulki i czapeczki z logo Przystani Poznań oraz Plaży Miejskiej.

Zainteresowanym, pozostaje tylko życzyć wolnych miejsc i fantastycznej pogody. A wszystkich tych, którzy w sobotę nie będą mogli wziąć udziału w spływie, już teraz zapraszamy na przyszły sezon.
Koszt uczestnictwa w spływie to 35 zł od osoby. Zapisów można dokonać poprzez system rezerwacji na stronie www.dorzeczni.pl/przystan.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA