Termy Maltańskie zapraszają na Beach Party

Autor: el, fot. Termy Maltańskie
REKLAMA

Muzyka, taniec i kuchnia rodem z Afryki, Jamajki i Kuby oraz konkursy z nagrodami - na wszystko to zapraszają Termy Maltańskie w piątek, 24 sierpnia.

Impreza rozpocznie się o 16, a jak zapewniają przedstawiciele term, atrakcji dla nikogo na niej nie zabraknie.

Dla tych, którzy umieją tańczyć, będą gorące rytmy z Jamajki, Kuby i Afryki, a dla tych, którzy będą chcieli się dopiero nauczyć tańczyć - będą specjalne kursy, między innymi kurs salsy, bachaty, reggaetonu, merengue, rytmów afrykańskich i jamajskich.

Zmęczeni i spragnieni imprezowi goście będą mogli też sprawdzić, jak smakują specjały kuchni jamajskiej i egzotyczne soki, bo restauracja La Bamba będzie je serwować w specjalnych cenach tego dnia. Będa też konkursy.

- Zapraszamy do udziału w konkursie dotyczącym muzyki, wykonawców i rytmów Beach Party - mówi Alina Furmaniuk, rzeczniczka prasowa term. - Dla zwycięzców przewidziano nagrody: nagroda główna to podwójny całodniowy bilet wstępu do Aquaparku oraz obiad w restauracji La Bamba (do wykorzystania w ciągu 14 dni), druga nagroda to podwójny 2-godzinny bilet wstępu do Aquaparku (do wykorzystania w ciągu 14 dni), a trzecia nagroda to obiad w restauracji La Bamba dla 2 osób (do wykorzystania w dniu imprezy).
 

Zobacz program imprezy!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA