A może tak na bule?

Autor: POSiR, el, fot. POSiR
REKLAMA

Dopóki jeszcze pogoda jako tako dopisuje - nawet jeśli zdarzają się od czasu do czasu burze - warto korzystać z rozrywek na świeżym powietrzu. Na przykład w gry w bule nad Maltą.

Na wszystkich fanów gry w kule różnych rozmiarów i według różnych zasad czeka przy hangarach toru regatowego sześć zautomatyzowanych torów do gry w bowling oraz pięć do buli (zwanej też grą w kule).

W bowling w naszym mieście można zagrać w wielu miejscach, ale na powietrzu zautomatyzowane tory są tylko nad Maltą. To powoduje, że bowling przy jeziorze pozwala nie tylko na sportowe lub rekreacyjne emocje, ale i na bezpośrednie obcowanie z naturą.

Trudno byłoby znaleźć w Poznaniu inne tak profesjonalnie przygotowane tory do gry w bule (boule, petanque lub po polsku kule). Są one wysypane specjalnym żwirkiem, który na zachodzie Europy stosują specjaliści od tej gry. Ona sama zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju. Ci, którzy choć raz spróbowali w niej swoich sił, wiedzą ile pozytywnych emocji może ona dostarczyć.

Bula Park czynny jest w dni powszednie od godziny 16.00 do 20.00. Godzina gry w bowling kosztuje 35 złotych. Bule to wydatek 10 złotych. Natomiast w weekendy i święta swoich sił można spróbować od 12.00 do 20.00. Za godzinę aktywnego spędzenia czasu trzeba wówczas zapłacić odpowiednio 40 i 15 złotych.

Jako, że tory znajdują się "pod gołym niebem", to w razie deszczu Bula Park może być zamknięty. Tory czynne będą do września. W Bula Park obowiązuje zniżka dla rodzin wielodzietnych. Dwójka rodziców i co najmniej trójka ich dzieci może korzystać z atrakcji parku z pięćdziesięcioprocentową zniżką.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA